Włosy w kolorze VERY PERI oraz Bouncy Hair. Jak stworzyć najmodniejsze fryzury 2022 roku?

Oto produkty, które Ci to ułatwią.
Włosy w kolorze VERY PERI oraz Bouncy Hair. Jak stworzyć najmodniejsze fryzury 2022 roku?
Fot. mat. prasowe
27.01.2022

Nasze włosy i nasz styl są odzwierciedleniem tego, kim jesteśmy i kim staliśmy się w ciągu minionego roku. Szukamy sposobu na wyrażenie siebie, mocno inspirujemy się wrażliwością lat 90., ale też dodajemy mocny akcent wczesnych lat 70. oraz odrobinę buntu i młodzieńczego entuzjazmu. LA, LALA to więcej niż kolekcja - to ruch, siła, moc i aspiracja połączona z mieszanką współczesnego otoczenia i eleganckimi upięciami z klimatem lat 90.

„LA, LALA to wyeksponowanie indywidualnych cech Twojej fryzury jako nieodzownego dodatku. Wyznaczamy trendy bawiąc się inspiracjami z magazynów mody, pokręconymi teksturami, wprowadzając różnorodność wizualną o różnych długościach. Kultowe style z przeszłości zostały wskrzeszone przy użyciu zupełnie świeżej perspektywy, aby dopasować się do gustu współczesnych osób” - mówi Pascal Van Loenhout, DESIGN.DIRECTOR Kevin Murphy.

Zobacz także: „Bottleneck bangs”. Grzywka, która całkowicie odmienia wygląd twarzy – zdecydowanie na korzyść

Włosy w kolorze VERY PERI

very periKoncentruje się na kolorystycznej podróży, tworzy nową dynamiczną historię, która przechodzi od mody ulicznej na salony i wybiegi. Podąża za myślą, że włosy mogą być ramą naszej twarzy. Koloryzacja oparta na sprawdzonych pomysłach, uwydatnia teksturę włosów, tworzy niesamowite kolory aby jeszcze bardziej wyróżnić unikalny styl. Nowe świeże odcienie takie jak BEIGE.VIOLET, CHOCOLATE.ASH i VIOLET.INTENSE, stworzone z myślą o tym aby jeszcze bardziej podkreślić różnice pomiędzy światłem a cieniem i pokazać naturalne wielotonowe zróżnicowanie koloru. W tym roku Kolory Pantone będą niesamowicie popularne, to jasne i kojące odcienie a VERY PERI to najmodniejszy kolor 2022 - kolor ten ma oznaczać wzmocnienie przed nadchodzącym nowym. Kolekcje z cięcia, koloru i stylizacji są nowoczesne poprzez teksturę, kształt i kolor oraz obejmują naturalność włosów we wszystkich ich formach, dzięki czemu każdy może uzyskać modny wygląd.

kevin murphyKevin Murphy Blonde Angel Wash - szampon do włosów blond

Bouncy Hair

Uczucie idealnej fryzury, która pasuje do Ciebie i tego kim się stałeś? W tym roku w KEVIN.MURPHY królują kształty, tekstury i fryzury, które pozwalają pokazać kim się staliśmy. Te fryzury przypominają te z lat 70., jednak przedstawiamy je z zupełnie innej perspektywy. Wciąż jest wyczuwalna nuta lat 90. To dekada skakania w czasie, w której odkrywamy wpływy, które prowadzą nas teraz, od grzywek z pazurem po różnorodność długości włosów. A więc w LA, LALA bawimy się proporcjami w ponadczasowy a jednocześnie całkowicie nowoczesny sposób.

To proste cięcie a nadaje włosom ciekawej tekstury, objętości i po prostu wygląda fantastycznie. Takie cięcie sprawi, że optycznie zwiększy się objętość włosów i będą się one świetnie prezentować w ruchu. Dlatego idealnie sprawdzi się zarówno przy cienkich, jak i grubych pasmach.

Na osuszone włosy ręcznikiem nałóż EVER.BOUNCE, następnie sekcja po sekcji rozdziel włosy i nałóż BODY.BUILDER u nasady i w połowie długości włosów. Wykończ używając YOUNG.AGAIN DRY CONDITIONER i SESSION.SPRAY.
kevin murphyKevin Murphy Session Spray Flex - elastyczny lakier do włosów

Natural Texture

Tegoroczna kolekcja stylizacji to odzwierciedlenie lat 90., ale chodzi w niej o to, żeby odrzucić to czego już nie potrzebujemy. Styliści muszą być świadomi tego co chcą osiągnąć ale również być pewnymi swoich umiejętności w codziennej pracy. Tworzymy nowoczesną teksturę jednocześnie zachowując indywidualny styl, podkreślając kolor i kształt fryzury aby odkryć własny unikalny styl.

Nałóż ANTI.GRAVITY.SPRAY u nasady na włosach osuszonych ręcznikiem a następnie HAIR. RESORT po długości włosów. Użyj Wave Clips do stylizacji włosów, dzięki którym w połączeniu z lotionem dodającym tekstury stworzysz fale na włosach w surferskim stylu. Klipsy nadają włosom nowoczesny wygląd i pozwalają uzyskać efekt nieładu.

kevin murphyKevin Murphy Antigravity Spray - spray unoszący włosy u nasady

Mat. prasowe

Polecane wideo

„Trzy kolory”. Jeśli chodzi o manicure, to w roku 2022 liczą się tylko one
„Trzy kolory”. Jeśli chodzi o manicure, to w roku 2022 liczą się tylko one - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie