Ten sposób suszenia włosów podbija TikToka. Dzięki niemu stworzysz fryzurę jak z salonu

To dziecinnie prosta historia.
Ten sposób suszenia włosów podbija TikToka. Dzięki niemu stworzysz fryzurę jak z salonu
Zdjęcie autorstwa Nataliya Vaitkevich z Pexels
16.01.2022

Zwolenników suszenia włosów jest tyle samo, co przeciwników. Jeśli jednak zaliczasz się do pierwszego grona, przedstawiamy ci patent pewnej stylistki fryzur, który właśnie podbija TikToka. Chodzi o stylizowanie czupryny przy pomocy suszarki w taki sposób, by uzyskać efekt jak z salonu.

Przeczytaj też: W tym roku powróci szał na fryzurę, za którą nie przepadają mężczyźni

Jak suszyć włosy, by uzyskać fryzurę jak z salonu?

Jak to zrobić? Przede wszystkim daj samodzielnie wyschnąć kosmykom przynajmniej w 80 procentach. Ewentualnie możesz też je suszyć chłodnym powietrzem, ale oczywiście pierwsza opcja jest dla nich znacznie bezpieczniejsza.

Gotowe? Świetnie. Teraz podziel włosy na sekcje i skręć pasma. Po każdym z nich przejeżdżaj suszarką przez około 2 minuty. Upewnij się, że masz włączoną opcję gorącego nawiewu. Następnie „odkręć” kosmyki i delikatnie roztrzep fryzurę palcami. I voila! W 5 minut uzyskujesz efekt jak z salonu fryzjerskiego. Nasza rada? Przed użyciem suszarki zabezpiecz włosy sprayem, chroniącym przed działaniem wysokich temperatur. Na koniec stylizacji rezultat możesz delikatnie utrwalić lakierem.  

Trikiem tym podzieliła się @yazblends. Stylistka zamieściła materiał w sieci kilka dni temu, a już polubiło go ponad pół miliona ludzi i skomentowała blisko 3000.

Wypróbujesz ten patent na własnej skórze?

@yazblends Easy 5 minute Hair Hack! @behindthechair.com #fyp #hairtok #hairtutorials #hair #bocaraton ♬ Toxic x Pony - ALTÉGO

Polecane wideo

Mistrzyni prostych fryzur, które wyglądają bardzo efektownie. Zobacz, co potrafi wyczarować na głowie
Mistrzyni prostych fryzur, które wyglądają bardzo efektownie. Zobacz, co potrafi wyczarować na głowie - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie