„Więcej wszy niż włosów” - fryzjerka pokazała przerażające wideo

Materiał dla ludzi o silnych nerwach.
„Więcej wszy niż włosów” - fryzjerka pokazała przerażające wideo
Zdjęcie autorstwa cottonbro z Pexels
22.11.2021

Wesz ludzka powoduje wszawicę, czyli chorobę pasożytniczą. I choć jest to dość częsty problem szczególnie wśród dzieci i młodzieży, niektóre przypadki wymagają specjalnej pomocy. A daje ją miedzy innymi 21-letnia fryzjerka, Rachel Maroun. Kobieta pomaga osobom, które borykają się z tym problemem. Niedawno trafiła do niej 13-latka. To, co działo się na jej głowie, jest naprawdę trudne do opisania…

Przeczytaj też: Włosy wypadają ci garściami? Nie zgadniesz, co może być tego powodem!

Na głowie nastolatki było pełno wesz

Jeśli myślisz, że widziałaś już wszystko, koniecznie rzuć okiem na film, który zamieściła pewna pogromczyni wesz. Mowa o materiale na Tiktoku, przedstawiającym pasożyty na głowie nastolatki. Jak zauważa sama autorka wideo, dziewczyna ma prawdopodobnie więcej wszy niż włosów. Zresztą w poście można zauważyć, że owady nie mieszczą się już na skórze głowy dziecka i przeskakują na jej szyję oraz ubrania!  Co więcej – klientka Rachel próbuje walczyć z nimi od roku. Niestety jednak nikt nie potrafił jej pomóc.

Na szczęście jednak Maroun udało się zlikwidować problem i 13-latka już po trzech wizytach mogła cieszyć się czystymi włosami.

To był niesamowicie bolesny proces, ale klientka nie narzekała ani trochę. Niestety, wszy były wszędzie. Miałam je nawet w butach - mówi Rachel Maroun.

Dodajmy, że tan szokujący filmik zobaczono już prawie 80 milionów razy. Materiał zdobył też blisko 10 milionów polubień na Tiktoku.  Nie zabrakło również wielu komentarzy – w tym głównie tych, wyrażających niedowierzanie.

My również jesteśmy w szoku. A ty?

 

@trashywashyy

Share this to a friend and say nothing 🥴😳 #licetok #liceasmr #headlice #fyp #viral

♬ FEEL THE GROOVE - Queens Road, Fabian Graetz

Polecane wideo

„Ja tylko prosiłam o grzywkę”. Dziewczyny pokazują ku przestrodze zdjęcia swoich metamorfoz
„Ja tylko prosiłam o grzywkę”. Dziewczyny pokazują ku przestrodze zdjęcia swoich metamorfoz - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.11.2021 00:19
Wyobraźcie sobie że wasze dziecko chodzi z takim brudasem do szkoły.. Znajoma miała ten problem, opowiadała że ledwo się pozbyła tego dziadostwa u swojej córki. A zaraziła się od swojej koleżanki z klasy, jak i mnóstwo pozostałych dzieci. Rodzice się wk.rwili i zrobili aferę na całą szkołę. Wcale im się nie dziwię, bo sama bym zareagowała.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.11.2021 14:40
A chemikaliami nie dało rady wytruć? Poza tym trzeba by przeprowadzić gruntowne czyszczenie domu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.11.2021 09:08
Po co ona jej to wyczesuje ? Nie lepiej zgolić głowę na łyso ? Włosy i tak odrosną.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.11.2021 16:52
Ja pierdole!!? Ogolić do łysa. Ale brudas!!!!!
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 22.11.2021 11:24
Ja..pier..dole 😱 Jak można doprowadzić się do takiego stanu ?! 13 latka już raczej zaczyna dbać o swój wygląd, poza tym jak ona z czymś takim chodziła do szkoły ?! Pewnie pochodzi z ciężkiej patoli, gdzie nie przejmują się niczym oprócz alko i używkami i nie zauważyli że dziecko ma zawszoną głowę.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie