9 stylowych fryzur, które wyglądają bosko na... nieumytych włosach!

Dużo inspiracji prosto z Pinteresta.
9 stylowych fryzur, które wyglądają bosko na... nieumytych włosach!
grazia.fr/ pinterest.com
14.11.2021

Wyobraź sobie taką sytuację – jest rano, wstajesz zaspana, patrzysz na tarczę zegara i… już wiesz, że będziesz spóźniona. Prysznic? Nawet jeśli zdążysz wejść do wanny, wykonasz jedynie parę szybkich ruchów. O myciu głowy nawet już nie marzysz, choć może przydałoby się odświeżyć fryzurę. Co zrobić w takiej sytuacji? Przede wszystkim nie panikować!

Przeczytaj też: Nie rób tego swoim włosom. 5 nawyków, które im nie służą

Fryzury, które zdadzą egzamin, gdy masz nieświeże włosy

Nieumyte włosy możesz ratować suchym szamponem. Jeśli nie masz go na łazienkowej półce, możesz też użyć posypki dla dzieci lub transparentnego, sypkiego pudru. Jeśli jednak taki kosmetyk nie jest w stanie poradzić sobie z przetłuszczonymi kosmykami, pozostaje ci „ukrycie” ich w odpowiedniej fryzurze. Jakie uczesania okażą się w tym przypadku najlepszym wyborem? Poniżej zamieszczamy kilka modnych propozycji. Pamiętaj jednak, że przeważnie fryzura przetłuszcza się na przodzie i na czubku. Dobrym rozwiązaniem będzie więc podkręcenie ich lokówką czy prostownicą (dodasz czuprynie objętości), a także zaczesanie przodu.

Która fryzura podoba ci się najbardziej?

 

Polecane wideo

Ta blogerka ma niesamowite włosy. Jej fryzury wywołują masowy zachwyt!
Ta blogerka ma niesamowite włosy. Jej fryzury wywołują masowy zachwyt! - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.11.2021 09:30
Jak nie zdążę umyć włosów to zawsze w pogotowiu mam suchy szampon z ecocery, psiukam nim pasma i po chwili lepiej wyglądają. Nie muszę wymyślać fryzur tylko idę wtedy w rozpuszczonych włosach.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie