Nowa era stylizacji: Suszarka, prostownica i lokówka, które „uczą się” włosów

To nie science fiction!
Nowa era stylizacji: Suszarka, prostownica i lokówka, które „uczą się” włosów
Fot. mat. prasowe
08.11.2021

Suszarka, prostownica lub lokówka, która „uczy się” włosów i personalizuje pielęgnację, by dawać doskonałe efekty utrzymujące się nawet przez 24h? To nie science fiction! To nowa linia Remington PROluxe YOU, która dostosuje się indywidualnie do każdego z nas i wzmacnia włosy nawet do 70%. Sprawdź!

Naukowcy dzielą włosy na kilka typów: proste, fale, kręcone. Rozróżniają je również ze względu na przekrój (okrągły, owalny, eliptyczny) oraz średnicę (dużą lub mniejszą). Choć wszystkie zbudowane są z tego samego materiału (95% to białka keratyny), mają zupełnie inne potrzeby pielęgnacyjne.

Znaczenie ma między innymi nasza technika stylizacji - szybkość przeciągania przez pasma lub siła nacisku sprawiają, że temperatura właściwa urządzenia może się różnić. Jak rozpoznać idealną dla własnych włosów? Na rynku pojawiła się seria urządzeń, które sprawiają, że nie musimy się dłużej nad tym zastanawiać.

remington proluxe

Urządzenia, które „uczą się” włosów

Z Remington PROluxe You to już nie użytkownik dostosowuje się do urządzenia, a urządze-nie do użytkownika! Suszarka, prostownica oraz lokówka zostały wyposażone w inteligentną technologię StyleAdapt, która uczy się i personalizuje ciepło, biorąc pod uwagę unikatowe potrzeby związane ze stylizacją.

Jak to działa w praktyce? Podczas pielęgnacji czujnik odczytuje temperaturę włosów i uczy się jej (w zależności od urządzenia nawet ponad 5500 razy na każdą sesję). W miarę prze-suwania zapamiętuje też naszą własną technikę stylizacji, na przykład szybkość przesuwania po włosach czy kąty suszenia.

Pomiary są przesyłane do mikroprocesora, który dostosowuje temperaturę płytek do temperatury stylizacji dopasowanej do naszych indywidualnych potrzeb.

remington proluxe

Za każdym razem lepsze efekty

Jednak na tym nie koniec! Wspomniany mikroprocesor przechowuje ustawienia regulacji temperatury. Dlatego po każdej sesji urządzenie staje się mądrzejsze i przewiduje je z wyprzedzeniem. A to oznacza, że bez względu na rodzaj włosów i technikę stylizacji, zawsze uzyskamy spersonalizowane efekty, które utrzymują się nawet 24 godziny. Jednocześnie włosy stają się silniejsze i to nawet do 70%.

- Każdy ma zupełnie inne, wyjątkowe włosy. Każdy ma również swoją własną technikę pielęgnacji, która nie zawsze pokrywa się z tym, co dla nich najlepsze. Chcieliśmy, aby użytkownicy bez zmieniania przyzwyczajeń za każdym razem osiągali upragnione efekty. Kolekcja narzędzi do stylizacji włosów Remington PROluxe You dostosowuje się do nas i za każdym razem daje najlepsze rezultaty - mówi Małgorzata Turek, brand manager Remington Polska.

Nowa linia od Remington zawiera również nową, zaawansowaną diamentową powłokę ceramiczną Diamond Advanced Ceramic, która zapewnia równomierne przenoszenie ciepła i nawet pięciokrotnie gładsze efekty.

Więcej informacji o produktach: https://just-for-you.pl/proluxe-you

remington proluxe

remington proluxe

Mat. prasowe

Polecane wideo

Butterfly haircut. Idealne rozwiązanie dla kobiet, które marzą o krótkich włosach, ale boją się nożyczek
Butterfly haircut. Idealne rozwiązanie dla kobiet, które marzą o krótkich włosach, ale boją się nożyczek - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie