Fryzura ślubna, którą wykonasz samodzielnie. Gwarantujemy, że Twój stylista będzie czuł się zawstydzony!

Wizytę w salonie fryzjerskim możesz właśnie skreślić z listy "to do".
Fryzura ślubna, którą wykonasz samodzielnie. Gwarantujemy, że Twój stylista będzie czuł się zawstydzony!
Fot. Pexels (Ksenia Chernaya)
14.10.2021

Nie jest żadną tajemnicą, że organizacja wesela to droga zabawa. I mimo że tego typu przyjęcie szykujemy miesiącami, każda panna młoda doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wydatki w tym przypadku niemal nie mają końca. Co więc można zrobić, by choć trochę zaoszczędzić? Pewne rzeczy spróbować wykonać samodzielnie. Przykład? Z listy „to do” możesz wykreślić wizytę u fryzjera. A wszystko dzięki pewnemu tutorialowi. Gwarantujemy, że z tym uczesaniem poradzisz sobie, nawet jeśli do czesania włosów nie masz żadnego talentu.

Przeczytaj też: Loki bez użycia ciepła? Stylowe fale zrobisz przy użyciu jednego elementu garderoby!

Ślubna fryzura – diy

Jak zrobić perfekcyjną ślubną fryzurę? Jeśli masz długie włosy, polecamy postawić na plecionego, niskiego koka. Brzmi skomplikowanie, prawda? Cóż, w rzeczywistości to naprawdę bułka z masłem. Wystarczy, że przedzielisz włosy na pół – przedziałek zrób na środku. Jeśli lubisz, gdy z przodu znajduje się kilka luźnych kosmyków, wypuść je na tym etapie. Co dalej? Dalej zwiąż dwie niskie kitki. Później z każdego kucyka zapleć warkocz. Gdy oba będą już gotowe, poluźnij je nieco, tak by nabrały objętości. Potem każdy z warkoczy zawiń pod gumkę, która znajduje się wyżej. Następnie naciągi te „dwa koła” na siebie. Aby fryzura lepiej się trzymała, upij ją wsuwkami.

I voila!

PS Weź pod uwagę, że tego typu uczesanie świetnie sprawdzi się też weselniczkom czy dziewczynom, które szykują się po prostu na wielkie wyjście.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez DEEZEE SHOES, CLOTHES & BAGS (@deezee)

Polecane wideo

Kobieta plus size poślubiła przystojnego kulturystę. Internauci w kółko pytają: „Nie boisz się, że będzie cię zdradzał?”
Kobieta plus size poślubiła przystojnego kulturystę. Internauci w kółko pytają: „Nie boisz się, że będzie cię zdradzał?” - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie