Pumpkin spice to najbardziej zachwycająca koloryzacja tej jesieni

To idealny pomysł na jesienną metamorfozę.
Pumpkin spice to najbardziej zachwycająca koloryzacja tej jesieni
Fot. Instagram.com (@ghd_northamerica)/Pinterest.com (pinterest.co.uk/pin/8866530505512873)
11.10.2021

Dynia to niekwestionowana królowa jesieni. Jemy ją pod różnymi postaciami – jako gęstą, rozgrzewającą zupę, aromatyczne ciasto, a także pijemy pumpkin spice latte, czyli najbardziej jesienny napój, jaki kiedykolwiek powstał.

Zobacz również: Jeszcze niedawno uchodził za nudny. Dziś ten kolor włosów przeżywa spektakularny powrót

Ale dynia to nie tylko inspiracje kulinarne. Stoi również za największymi trendami w świecie beauty, m.in. jeśli chodzi o farbowanie włosów. Najlepszy przykład? Przepiękna koloryzacja pumpkin spice. To idealny pomysł na jesienną metamorfozę.

Pumpkin spice. Najmodniejsza koloryzacja włosów na jesień 2021

Efekt pumpkin spice na włosach uzyskujemy przez połączenie dwóch odcieni – intensywnego pomarańczu oraz jasnego blondu nałożonego na pasemka okalające twarz.

Zdaniem ekspertów ta koloryzacja będzie strzałem w dziesiątkę zwłaszcza dla blondynek, które marzą o jesiennej metamorfozie.

Pumpkin spice to idealny sposób na wkroczenie w nową porę roku. Tej jesieni będziemy oglądać ogniste czerwienie i sensacyjne odcienie pomarańczu. Kiedy tworzyłam koloryzację pumpkin spice inspirowałam się punkiem z lat 70. skrzyżowanym z “Viva Forever”. To idealny look, jeśli zależy ci na kontraście i chcesz zachować rozjaśnione pasemka wokół twarzy, które stworzą dla niej ładną ramę

- mówiła wizażystka Harriet Muldon w rozmowie z portalem glamourmagazine.co.uk.

Prawda, że brzmi intrygująco? W galerii poniżej zobaczycie najpiękniejsze przykłady koloryzacji pumpkin spice. Zafundujecie sobie taką metamorfozę tej jesieni?

Polecane wideo

W jej włosach zakochały się i kobiety, i mężczyźni. „Najpiękniejsza ruda dziewczyna na świecie”
W jej włosach zakochały się i kobiety, i mężczyźni. „Najpiękniejsza ruda dziewczyna na świecie” - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie