3 powody, dla których pokochasz fryzurę PIXIE CUT

To niezwykle modne cięcie.
3 powody, dla których pokochasz fryzurę PIXIE CUT
fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/178807047696483724/)
03.10.2021

Rihanna, Bella Hadid, Emma Watson i Natalie Portman. Co łączy te gwiazdy? Z całą pewnością zamiłowanie do pixie cut. Co to takiego? Jedno z najmodniejszych cięć ostatnich sezonów. Jak się prezentuje? Mowa tutaj o krótkiej fryzurze, która przypomina nieco chłopięcą. Pamiętaj jednak, że wariantów tego uczesania jest kilka. Możesz zdecydować się na bardzo krótkie lub też wybrać dłuższą opcję, której niewiele już zabraknie do krótkiego boba.

Przeczytaj też: Boskie fryzury dla krótkich i cienkich włosów. Dodadzą im objętości ♥

Pixie cut – dlaczego warto zdecydować się na to cięcie?

Dlaczego warto poprosić swojego fryzjera o pixie cut? Pierwsza kwestia to trendy. Druga? Niesamowicie łatwe w stylizacji rozwiązanie. Trzecia? Ta fryzura, jak prawie żadna inna, pięknie podkreśla nasze rysy. Warto bowiem wiedzieć, że odpowiednio dobrane cięcie może wysmuklić nam buzię. Oczywiście tutaj pomocna okaże się grzywka.

Pamiętaj też, że decydując się na pixie cut warto zaprzyjaźnić się z żelem czy pastą do stylizacji włosów. Poza tym polecamy również zakupić stylowe opaski i spinki, które pomogą ci uzyskać różne wariacje. Dzięki temu uczesanie szybko ci się nie znudzi. 

To co, nowa fryzura na jesień?

Polecane wideo

Metamorfozy uczestników „Top Model”. „Celowo ją oszpecili”
Metamorfozy uczestników „Top Model”. „Celowo ją oszpecili” - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 03.10.2021 15:52
Nie dajcie sobie wmówić, że to pasuje "wszystkim". Nie, pasuje mało komu. Pasuje dziewczynom jak ze zdjęcia, które mają drobne podbródki i małe nosy i ogólnie harmonijne rysy twarzy. Dziewczyna z trochę (tylko trochę!) mocniejszą szczęką będzie w tym wyglądać jak facet. Druga sprawa, to typ włosów. NIE RÓBCIE takich fryzur, jeśli macie proste, trudne w ułożeniu włosy! To, co bez problemu z nimi robicie mając długie, czy boba, czy cokolwiek - nawet jeśli jako dłuższe, podwijają się lekko na końcach - to nie znaczy, że jako krótkie, też będą. Niestety raczej będą proste, z tendencją do przyklepywania się. Nawet jeśli wychodząc z domu poradzicie sobie z nimi żelem i lakierem, to zawsze będzie ten okropny moment po wstaniu z łóżka, kiedy musicie w lustrze spojrzeć na siebie z prostymi jak druty, przyklapniętymi włosami, wyszarpanymi nad czołem. Koszmar. Jeśli proste włosy + krótkie strzyżenie, to niestety tylko jeżyk, albo przynajmniej gęsta i równa grzywka (np. na okrągło). A fryzury typu pixie wyłącznie od fal do kręconych. Nie rozumiem, czemu się o tym nie pisze.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.10.2021 11:31
Laska z głównej góry ma przedziwne brwi. Nigdy nie widziałam, by komuś tak 2 cm biegły pionowo w dół.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.10.2021 10:21
Nieeee.... Do tej fryzury trzeba mieć naprawdę piękne, harmonijne rysy twarzy, ładny kształt czaszki. Pixie podkreśli za długi nos, za małą lub za mocną żuchwę, za płaską głowę. Do tego nie każdy fryzjer obetnie włosy tak ładnie. Ta fryzura to duże ryzyko i nie jest dla każdego.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.10.2021 07:05
Oo nie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie