3 supermodne fryzury, które wykonasz bez większych umiejętności fryzjerskich i oglądania długich tutoriali

Nudzie mówimy stop.
3 supermodne fryzury, które wykonasz bez większych umiejętności fryzjerskich i oglądania długich tutoriali
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/732186851921516062/ & https://pl.pinterest.com/pin/515662226088206397/)
11.09.2021

W sieci pełno jest tutoriali z przepięknymi fryzurami. I choć większość z nich naprawdę pokazuje krok po kroku, jak wykonać dane upięcie, nierzadko nasz efekt końcowy daleki jest od tego, co stworzyła pani blogerka. Dlaczego tak się dzieje? Cóż, być może jest to kwestia praktyki, a być może wiąże się to z umiejętnościami lub ich brakiem… W końcu malowanie paznokci też nie jest czynnością trudną, a nie każdemu wychodzi perfekcyjnie.

Przeczytaj też: Czeski piłkarz, krótki bob, kręcona grzywka. Najmodniejsze fryzury na jesień 2021

Czy oznacza to, że jeśli nie grozi nam tytuł fryzjera roku lub też nie bardzo mamy czas czesać się z akompaniamentem 20-minutowego samouczka, jedyne co możemy sobie zafundować to rozpuszczone włosy lub ewentualnie kucyk? Niekoniecznie. Istnieje kilka naprawdę prostych i zarazem supermodnych fryzur, które wykonasz bez żadnego problemu. Propozycje te będą świetną alternatywą i wcale nie mniej efektowną dla „trudniejszych” upięć.

Modne i proste fryzury – inspiracje

W pierwszej kolejności polecamy zwrócić uwagę na bąbelkowy warkocz. Jak go wykonać wystarczy, że na dowolnej wysokości zwiążesz włosy w kucyk, a następnie na kitkę „naniesiesz” kilka gumek. Dla lepszego efektu możesz jeszcze delikatnie powyciągać włosy między gumkami, tak by wizualnie powstał „bąbel”.

Kolejną propozycją są koczki. Możesz zdecydować się na równe „kuleczki” lub postawić na artystyczny nieład. Dobrze zaprezentuje się jedna niska lub wysoka „cebula”, jak i dwie – na czubku głowy lub przy uszach.

Trzecia alternatywna? Skorzystaj z pomocy… modnych akcesoriów do włosów. Opaski XXL, duże gumki, kilka spinek, klamry… opcji masz naprawdę wiele.

Przeczytaj też: Uroczy warkocz z apaszką. Jak go zrobić krok po kroku?

Poniżej zamieszczamy szczyptę inspiracji prosto z Pinteresta! Bierz i korzystaj!

Polecane wideo

10 pomysłów na sexy warkocz ♥
10 pomysłów na sexy warkocz ♥ - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie