Prawie 2 metry piękna. Włosami tej dziewczyny zachwyca się cały świat

Dzięki niebotycznie długim kosmykom porównują ją do księżniczki z bajki.
Prawie 2 metry piękna. Włosami tej dziewczyny zachwyca się cały świat
Fot. Instagram.com (@volkosh)
20.07.2021

Podczas gdy różne serwisy rozpisują się o nowych trendach i prezentują zestawienia najmodniejszych, krótkich fryzur, one nic sobie z tego nie robią i już od lat pozostają wierne swoim niesamowicie długim, naturalnym kosmykom. Współczesnych Roszpunek, czyli właścicielek maksymalnie długich włosów wciąż przybywa, a piękne fryzury zapewniają im nie tylko fanów, ale także rozpoznawalność, a nierzadko również karierę. 

Zobacz również: Mężczyźni marzą o tym, by obciąć jej długie włosy. Rekordzista zaproponował za to… 2 mln zł!

Jedną z dziewczyn, które zawdzięczają sławę swoim niebotycznie długim kosmykom jest modelka Inga Volkosh. 32-latka nie obcinała włosów przez 18 lat. Dziś jej pukle mierzą niespełna 2 metry, bo aż 177 cm, czyli tyle samo, ile wzrostu ma rosyjska piękność. 

Inga Volkosh nie ścinała włosów od 18 lat. Mierzą prawie 2 metry 

Inga pochodzi z Władywostoku, ale na co dzień mieszka w Miami na Florydzie. Po raz ostatni zdecydowała się na ścięcie włosów gdy miała 14 lat. Od tamtego czasu pozwala sobie jedynie na delikatne podcięcie końcówek dwa razy w tygodniu. 

Włosy modelki zachwycają nie tylko długością, ale także nieskazitelną kondycją. Pozostają mocne, gładkie i lśniące, nie puszą się ani nie plączą. Jak Inga osiągnęła taki efekt? 

W rozmowie z mediami Rosjanka zdradziła, że wszystko sprowadza się do odpowiedniej diety i pielęgnacji. Dziewczyna spożywa głównie ryby i sałatki z oliwą z oliwek, a podczas stylizacji swoich kosmyków unika wysokich temperatur. Dzięki temu Inga regularnie słyszy, że wygląda jak królewna z bajki. 

I trudno się z tym nie zgodzić, o czym możecie się przekonać, zaglądając do naszej galerii. Zazdrościcie Indze fryzury?

Polecane wideo

“Ukraińska Roszpunka” nie obcinała włosów przez 28 lat. Jej loki mają już prawie 2 metry!
“Ukraińska Roszpunka” nie obcinała włosów przez 28 lat. Jej loki mają już prawie 2 metry! - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 31.07.2021 18:40
...chyba nie tylko włosami
odpowiedz

Polecane dla Ciebie