Szał na koloryzację skunk hair. Wszystkie dziewczyny chcą farbować włosy w ten sposób!

Dziewczyny, które się na nią odważyły, wcale nie żałują.
Szał na koloryzację skunk hair. Wszystkie dziewczyny chcą farbować włosy w ten sposób!
Fot. Pinterest.com (pinterest.co.uk/pin/703756182766958 & pinterest.co.uk/pin/447123069256411806)
16.05.2021

Niektórym dziewczynom wyjątkowo szybko nudzi się dotychczasowy wizerunek. Nie znoszą rutyny i przewidywalności, za to uwielbiają eksperymentować i nie boją się wypróbowywać na sobie najnowszych trendów, nawet jeśli są one powszechnie uznawane za dość kontrowersyjne. 

Zobacz również: Fryzjerka ujawniła swój sposób na mycie włosów. Już nigdy nie zrobisz tego inaczej

Jednym z takich trendów bez wątpienia jest stylizacja o nazwie skunk hair, czyli w dosłownym tłumaczeniu włosy skunksa. Brzmi odpychająco? W rzeczywistości to jedna z najmodniejszych koloryzacji tego sezonu i ciekawa propozycja dla dziewczyn, które cenią sobie oryginalny look. 

Skunk hair. Modna koloryzacja włosów na lato 2021 

Koloryzacja o nazwie skunk hair to połączenie jasnego blondu z ciemnym brązem lub czernią. Zazwyczaj ciemne pasma stanowią spodnią warstwę włosów, a wierzchnie zostają znacznie rozjaśnione, ale może też być zupełnie na odwrót. Można też postawić na rozświetlenie pasemek tuż przy uszach, tak aby kontrastowały z resztą włosów w ciemniejszym odcieniu. 

Ostatnio look skunk hair spopularyzowała przede wszystkim piosenkarka Dua Lipa. Gwiazda słynie z eksperymentów z wizerunkiem, a ten styl wyjątkowo jej pasuje. To właśnie dzięki niej coraz więcej dziewczyn decyduje się na taką koloryzację. 

Jak look skunk hair prezentuje się na włosach? W poniższej galerii zebraliśmy dla was parę inspiracji. Odważycie się na taką metamorfozę? 

Polecane wideo

Instagram kontra rzeczywistość. Wszyscy zastanawiają się, jak TAK NAPRAWDĘ wygląda jej figura
Instagram kontra rzeczywistość. Wszyscy zastanawiają się, jak TAK NAPRAWDĘ wygląda jej figura - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Nutella (Ocena: 5) 16.05.2021 11:13
Co za tandeta
odpowiedz

Polecane dla Ciebie