Odważyły się na totalną metamorfozę fryzury. Ich twarz wygląda teraz zupełnie inaczej

Czasami kobieta potrzebuje jedynie ostrego cięcia.
Odważyły się na totalną metamorfozę fryzury. Ich twarz wygląda teraz zupełnie inaczej
fot. Reddit (©miyukisenpai)
15.04.2021
Wiktoria Sobocińska

Wizyta u fryzjera może czasem przysporzyć sporo stresu, zwłaszcza, kiedy jesteśmy posiadaczkami pięknych, długich i gęstych włosów. Przychodzi jednak taki moment w życiu, że kobieta potrzebuje totalnej przemiany. Nieważne, czy zaczynasz od nowa, czy masz ochotę na mały eksperyment. 

Zobacz również: Długie nie zawsze znaczy lepsze. One ścięły włosy i wyglądają jak milion dolarów

Można powiedzieć, że włosy to tajna, kobieca broń. Potrafi wznieść naszą samoocenę na wyżyny, albo wręcz przeciwnie. Zmiana na głowie = zmiana w życiu. Zgadzacie się?

Odważna fryzura: najlepsze metamorfozy kobiet

Ostre cięcia, koloryzacja odważnym odcieniem, a nawet ogolenie na zero. Te przykłady pokazują, że warto było odważyć się na zupełną metamorfozę. Ich twarz wygląda teraz zupełnie inaczej!

Poniższe fryzury niektórym odjęły lat, albo skutecznie wyszczupliły twarz. Chociaż bały się efektu końcowego i wiedziały, że nic już nie będzie wyglądało tak samo, dzisiaj są wdzięczne, że zdecydowały się na ten krok. Nareszcie wszystko jest na swoim miejscu. Wow!

Zobacz w naszej galerii, na jaką zmianę zdecydowały się te dziewczyny. Jedno jest pewne: z salonu wyszły pewne siebie niczym gwiazdy Hollywood!

Polecane wideo

Jak skrócić włosy, żeby wyglądać lepiej? Zdjęcia najlepszych metamorfoz
Jak skrócić włosy, żeby wyglądać lepiej? Zdjęcia najlepszych metamorfoz - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie