Perły we włosach: 8 najpiękniejszych fryzur ślubnych

Powiesz „tak” tym upięciom!
Perły we włosach: 8 najpiękniejszych fryzur ślubnych
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/fashion.pdf/)
17.03.2021

Fryzura ślubna to jeden z tych elementów wyglądu, który pannie młodej spędza sen z powiek na długo przed weselem. Choć w Internecie znajdziemy wiele inspiracji, nie do końca wiemy, na co się zdecydować, zwłaszcza jeśli podobają nam się zupełnie różne upięcia. Wybierając fryzurę na ślub warto wziąć pod uwagę nie tylko jej wygląd, ale również trwałość i wygodę.

My w Sieci znalazłyśmy bardzo ciekawe upięcia z perłami w roli głównej. Daj znać w komentarzach, której z tych fryzur powiedziałabyś „tak”!

Polecamy także: „Zaczęłam siwieć w wieku 12 lat…” - zdjęcia kobiet, które nie farbują włosów i wyglądają genialnie!

Polecane wideo

Jak mieszka Klaudia Halejcio? Apartament w stylu Pinteresta
Jak mieszka Klaudia Halejcio? Apartament w stylu Pinteresta - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 17.03.2021 21:17
Perly na ślubie? O nie! To tak samo jak z czerwoną ta siemka w którą nie wierzyłam. Koleżanka, w sumie bardziej znajoma ma 2 córki i bardzo chcieli z mężem syna. Mi urodził się syn i cały czas powtarzała "ale masz szczęście" normalnie na okrągło i nie było to takie szczere, tylko z nutka zazdrości ... Pewnego dnia nas odwiedziła i może was to rozśmieszy bo sama w przesądy nie wierzę, ale mój spokojny syn nagle stał się płaczliwy, nie sypiał... Normalnie jakby go opętało i nie mijało to potem, myślałam ok taki przypadek że w tym samym czasie się to zdarzyło i nagle babcia męża przetarła synka czoło i jakby za siebie strzepala, przyczepiła mi czerwona wstazke do wózka i jak ręka odjął te dziwne zachowania zniknęły, może zbieg okoliczności, a może i nie... Zwłaszcza że ona interesuje się horoskopami, jakimiś tarotami... Może i jakieś czary źle na niego rzuciła. Tak czy inaczej fryzura piękna, ale nie na ślub :p
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.03.2021 12:36
Żadna fryzura czy sukienka się nie przyda jak nie otworzą branży weselnej
odpowiedz
Ja (Ocena: 5) 17.03.2021 07:00
Perły na ślubie to łzy po ....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie