Długie nie zawsze znaczy lepsze. One ścięły włosy i wyglądają jak milion dolarów

Już nigdy nie będą ich zapuszczać.
Długie nie zawsze znaczy lepsze. One ścięły włosy i wyglądają jak milion dolarów
Fot. Instagram.com
17.02.2021

Długie włosy uchodzą za jeden z atrybutów kobiecości.  wyjątkowo zmysłowe i skutecznie przyciągają męskie spojrzenia. W dodatku można nosić je na wiele różnych sposobów, od puszczonych swobodnie na plecy poprzez różne sploty i upięcia. Niektóre dziewczyny są w stanie stworzyć ze swoich kosmyków prawdziwe dzieła sztuki. 

Zobacz również: Przez koronawirusa kobiety masowo golą się na zero. Dlaczego decydują się na ten drastyczny ruch?

Jeśli natomiast chodzi o krótkie włosy przez długi czas mówiło się, że są mało kobiece, a wręcz chłopięce. A przecież kobiecość i zmysłowość wcale nie zależy od fryzury. Wiedzą o tym wszystkie dziewczyny, które chociaż raz w życiu zdecydowały się na ostre cięcie i diametralną zmianę na głowie. 

Zdjęcia, które obejrzysz w galerii poniżej to najlepszy dowód na to, że długie nie zawsze znaczy lepsze. Poznaj dziewczyny, które pożegnały się z długimi włosami, a w krótkich wyglądają jak milion dolarów. Która metamorfoza podoba ci się najbardziej? 

Polecane wideo

Jak skrócić włosy, żeby wyglądać lepiej? Zdjęcia najlepszych metamorfoz
Jak skrócić włosy, żeby wyglądać lepiej? Zdjęcia najlepszych metamorfoz - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.03.2021 12:51
Od zawsze miałam długie włosy, po ciąży niestety tak wypadały, ze musiałam je ściąć i to na krótko. Regeneruje je przy użyciu specjalistycznego szamponu hair medic, witamin i diety. Do pasa już włosów miała nie będę, ale gdyby mi chociaż do ramion odrosły to już będzie dobrze.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie