Jak zrobić fryzurę w stylu „Gambit Królowej” w 5 krokach?

To wcale nie takie trudne!
Jak zrobić fryzurę w stylu „Gambit Królowej” w 5 krokach?
Fot. Gambit Królowej, Netflix
05.01.2021

Ikoniczna fryzura głównej bohaterki serialu „Gambit Królowej” powróciła w wielkim stylu, budząc wiele pozytywnych emocji. Gładko upudrowana porcelanowa twarz, starannie podkreślone oczy, krwista szminka, a także lekko podkręcony „bob” utrzymany w duchu dawnych lat to znak rozpoznawczy Beth Harmon. Jak samodzielnie wykonać taką stylizację? Swój sposób zdradza edukatorka marki Kevin Murphy oraz stylista gwiazd – Agnieszka Koper.

Zobacz także: Fryzjerka zdradziła swój sposób na mycie włosów. Już nigdy nie zrobisz tego inaczej

Jak stworzyć fryzurę w stylu Beth Harmon?

Krok 1.

Zacznij od przygotowania włosów. Na początku warto je dokładnie oczyścić. Do tego celu użyj szamponu oczyszczającego Maxi Wash od KEVIN.MURPHY, następnie umyj je szamponem dodającym objętości i nałóż odżywkę z tej samej linii aby nie obciążyć włosów. Świetnie sprawdzi się linia I Want Body Volume od marki Eleven Australia.
kevin murphy
Kevin Murphy Maxi Wash – szampon głęboko oczyszczający 117,90/250 ml hair2go.pl
Eleven Australia I Want Body Volume Szampon – szampon dodający objętości 74,90 zł/300 ml hair2go.pl
Eleven Australia I Want Body Volume Odżywka – odżywka dodająca objętości 74,90 zł/300 ml hair2go.pl

Krok 2.

Jeśli chcesz wzmocnić i podkreślić swój naturalny kolor użyj odżywki koloryzującej. Pięknego truskawkowego odcienia nada maska MyRefresh w odcieniu różowego złota. Ten produkt nie tylko dodaje pięknego pigmentu, ale również dodaje włosom połysku, wygładza oraz ułatwia stylizację.
kevin murphyMyDentity MyRefresh odżywka koloryzująca – 148,90 zł/236 ml, hair2go.pl

Krok 3.

Na osuszone ręcznikiem włosy obficie nałóż lotion Anti Gravity od Kevin Murphy, który uniesie włosy u nasady. Następnie dokładnie wysusz włosy trzymając głowę w dół. Po wysuszeniu podziel tył włosów na dwie sekcje – górną oraz dolną. Nie musi być idealnie równo. Górną sekcję podepnij klamrą lub spinką. Dolną sekcję również podziel na dwie części.
kevin murphy
Kevin Murphy Anti Gravity Lotion – lotion dodający objętości 127,90 zł/150 ml hair2go.pl

Krok 4.

Następnie zaczynając od dolnych sekcji a kończąc na górnej zakręć włosy na lokówce zawijając je do wewnątrz. Sekcje włosów przy twarzy zakręć kierując końce również do wewnątrz. Do zakręcenia włosów możesz również użyć wałków o dużej średnicy od Kevin Murphy.
kevin murphyKevin Murphy Hair Curlers Large - duże wałki do włosów 16,90 zł/1 szt. hair2go.pl

Krok 5.

Całość spryskaj lakiem Session Spray od Kevin Murphy, a następnie rozczesz grzebieniem z szerokimi zębami Texture Comb. Pasma przy buzi ułóż ręką i raz jeszcze spryskaj lakierem, aby utrwalić ich kształt.

kevin murphyKevin Murphy Session Spray – lakier mocno utrwalający 127,90 zł/400 ml hair2go.pl
Kevin Murphy Texture Comb – grzebień z szerokimi zębami 110,90 zł hair2go.pl

Mat. prasowe

Polecane wideo

Stylowy kącik Karoliny Pisarek. Takie home office to prawdziwe marzenie!
Stylowy kącik Karoliny Pisarek. Takie home office to prawdziwe marzenie! - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.01.2021 15:01
Google płaci teraz od 17488 USD do 23500 USD miesięcznie za pracę online w domu. Dołączyłem do tej pracy 2 miesiące temu i zarobiłem 21540 $ w pierwszym miesiącu na tej pracy. Mogę powiedzieć, że moje życie zmieniło się - całkowicie na lepsze! Sprawdź, co robię........ 𝙬𝙤𝙧𝙠𝙧𝙚𝙫𝙞𝙚𝙬𝙨10.𝙘𝙤𝙢
odpowiedz

Polecane dla Ciebie