Pieczarkowy blond. Koloryzacja o tej dziwacznej nazwie podbija Instagram

Intryguje nie tylko nazwą, ale też efektem.
Pieczarkowy blond. Koloryzacja o tej dziwacznej nazwie podbija Instagram
Fot. Pinterest.com (pinterest.co.uk/pin/50524827054063636 & pinterest.co.uk/pin/ASKn8fo6TlWU_bELHq8BTWhIIfHiPsjqLb2ZgYkxxvpOPhI9NAALf44)
18.10.2020

Blond niejedno ma oblicze. Włosy w tym kolorze występują w całej feerii odcieni, od tych ciepłych i słonecznych, do ciemniejszych i chłodnych, kojarzących się bardziej z zimą niż z promieniami słońca. Każdy z nich ma w sobie to coś, co sprawia, że tysiące kobiet postanawiają sprawdzić jak będzie im w blondzie. 

Zobacz również: Cinderella blonde: koloryzacja w stylu Kopciuszka to blond jak z bajki ♥

W ostatnich dniach coraz więcej dziewczyn decyduje się na koloryzację blond o wyjątkowo oryginalnej i intrygującej nazwie. Mowa o mushroom blonde, czyli pieczarkowym blondzie. Jest to odcień chłodnego blondu, w którym dominują srebrzyste tony, ale w tej koloryzacji nie może zabraknąć także ciemniejszych, brązowych akcentów. Te ciemniejsze tony są widoczne zwłaszcza w dolnych warstwach włosów, a całość wywołuje skojarzenia z ubarwieniem pieczarki.  

W zależności od preferencji koloryzacja mushroom blonde może być bardziej świetlista lub też bardziej stonowana – wszystko zależy od tego, jak dużo refleksów sobie zażyczysz. Pieczarkowy blond może więc być doskonałym kompromisem między chłodnym blondem a bezpiecznym brązem. O tym, jak różne oblicza ma ten trend możesz przekonać się zaglądając do naszej galerii.

Która wersja pieczarkowego blondu podoba ci się najbardziej? 

Polecane wideo

Jak wygląda „twarzowa fryzura”? One sprawdziły to na własnych włosach
Jak wygląda „twarzowa fryzura”? One sprawdziły to na własnych włosach - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie