Swoop fringe. Ta nonszalancka grzywka już teraz jest hitem jesieni

To cięcie pasuje każdemu i szybko nie wyjdzie z mody.
Swoop fringe. Ta nonszalancka grzywka już teraz jest hitem jesieni
Fot. Instagram.com (@ldavidsonx/@sabahairparramatta)
02.11.2020

Grzywka potrafi całkowicie odmienić wygląd. Przycięcie kosmyków przy twarzy może ją optycznie wyszczuplić i zatuszować mankamenty, takie jak wysokie czoło czy okrągłe policzki. Grzywka może też dodać fryzurze lekkości i nonszalanckiego czy też lekko drapieżnego charakteru. Chyba każda z nas przynajmniej raz w życiu chciała na własnych włosach przekonać się o tym, jak będzie prezentować się w takiej fryzurze. 

Zobacz również: Sci-fi bob. Jak wygląda kosmiczna fryzura, która bije właśnie rekordy popularności?

Grzywka to nie tylko proste cięcie jak od linijki. Można stylizować ją na boki (to tzw. curtain bangs, czyli grzywka jak zasłony) albo zostawić kosmyki nieco dłuższe, tak by opadały poniżej linii brwi. Taka grzywka nadaje twarzy i spojrzeniu aury tajemniczości. Ale w sezonie jesień 2020 rządzić będzie jeszcze inny rodzaj grzywki – swoop fringe. Jaka stylizacja kryje się pod tą nazwą i komu będzie pasować ta fryzura? 

Swoop fringe. Modna grzywka na bok 2020 

Swoop fringe to nonszalancka grzywka zaczesana na bok. Z definicji ma być nieco nieuporządkowana, nie trzeba więc poświęcać dużo czasu na jej stylizację. Im bardziej “bałaganiarsko” - tym lepiej.  

Po miesiącach trendów bez grzywki można zauważyć, że powraca moda na krótką grzywkę w wersji swoop fridgeTo odejście od grzywki na środku czoła - teraz w centrum uwagi jest grzywka na bok 

- mówił fryzjer gwiazd Cesar DeLeon w rozmowie z portalem popsugar.co.uk. Ekspert dodał, że taka grzywka będzie pasować do włosów o każdej długości. Sprawdzi się zarówno przy długich lokach, jak i w przypadku krótkiej, zawadiackiej fryzury. Warto dodać, że grzywka swoop fridge była lansowana już w przeszłości, m.in. przez Audrey Hepburn, a rekordy popularności biła w latach 70. Obecnie to look rozpoznawczy takich gwiazd jak Emma StoneReese Whiterspoon czy bliźniaczki Olsen. 

Zobaczcie, jak prezentuje się grzywka swoop fringe i jak można ją stylizować. Zdecydowałybyście się na takie cięcie? 

Polecane wideo

Była gwiazda „Top Model” w popularnym programie randkowym. Jej wejście zwaliło uczestników z nóg
Była gwiazda „Top Model” w popularnym programie randkowym. Jej wejście zwaliło uczestników z nóg - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie