Mówią o niej „mołdawska Roszpunka”. Od 14 lat nie ścięła ani centymetra włosów

Są w tak fenomenalnej kondycji, że grzechem byłoby je skrócić!
Mówią o niej „mołdawska Roszpunka”. Od 14 lat nie ścięła ani centymetra włosów
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/missxsunya/)
19.09.2020

Wiele kobiet marzy o długich i pięknych włosach, ale w rzeczywistości są one nieco problematyczne. Długie kosmyki plączą się, przysparzają trudności podczas mycia i trzeba poświęcać dużo czasu na ich właściwą pielęgnację. Jednak wytrwałość potrafi opłacić się w postaci naprawdę spektakularnych efektów, a nawet popularności i sławy. 

Zobacz również: Jej włosy są tak piękne, że ciągle ktoś jej się oświadcza. Wystarczy, że je rozpuści

Tak jak w przypadku dziewczyny, którą nazywają “mołdawską Roszpunką”30-letnia Xenia Lanenco pochodzi z Mołdawii i nie obcinała włosów od 14 lat. Dziś jej kosmyki mierzą ponad 120 cm i wywołują zachwyt zarówno wśród internautów jak i osób, które mijają Xenię na ulicy.  

Xenia Lanenco od 14 lat nie obcinała włosów

W rozmowie z mediami Xenia wyjaśniała, że pożegnała się z nożyczkami w 2007 roku i od tamtego czasu ani myśli skracać swoich włosów, nawet o centymetr. Zdradziła też, że codziennie odpowiednio pielęgnuje swoje kosmyki, stosując zwłaszcza maski odżywcze. Dzięki temu jej włosy są gładkie, lśniące oraz utrzymane w dobrej kondycji. Co więcej, mołdawska Roszpunka nigdy nie suszy ich suszarką. Pozwala, aby kosmyki wyschły same. 

Dzięki imponującej fryzurze Xenia mogłaby z powodzeniem robić karierę jako modelka, ale 30-latka nie poszła tą drogą. Jest współzałożycielką firmy logistycznej. Przyznaje też, że długie włosy czasami przysparzają jej problemów. Zdarza się, że przytrzaśnie je drzwiami samochodu albo cierpi na bóle głowy gdy kosmyki są związane przez długi czas. Mimo to nie zamierza ich skracać. 

Z powodu swoich ponad metrowych włosów Xenia ma już prawie 50 tys. fanów na Instagramie. Wszyscy są zgodni co do jednego - dzięki pięknym kosmykom 30-latka wygląda niczym postać z bajki. Jak jej włosy wyglądają w całej okazałości? Przekonacie się o tym w poniższej galerii.  

Polecane wideo

Dziewczyna z najpiękniejszymi włosami na świecie. Mają idealny kolor i długość
Dziewczyna z najpiękniejszymi włosami na świecie. Mają idealny kolor i długość - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie