Cinderella blonde: koloryzacja w stylu Kopciuszka to blond jak z bajki ♥

Zachwyca i nazwą, i efektem!
Cinderella blonde: koloryzacja w stylu Kopciuszka to blond jak z bajki ♥
Fot. Instagram.com (@hungvanngo)/Pinterest.com (www.pinterest.co.uk/pin/422071796325868820)
14.09.2020

Mówi się, że blondynki mają więcej zabawy i potrafią cieszyć się życiem o wiele bardziej niż kobiety o innych kolorach włosów. Nie wiadomo, ile prawdy kryje się w tym powiedzeniu, ale chyba coś jest na rzeczy, bo większość kobiet przynajmniej raz w życiu postanawia na własnych włosach przekonać się, jak będzie im w blondzie. 

Zobacz również: 11 dziewczyn, które znalazły idealny kolor włosów dla siebie

Chyba można zatem śmiało założyć, że blond włosy nigdy nie wyjdą z mody. Potwierdza to również ostatni trend w koloryzacji włosów. To propozycja dla dziewczyn, które z natury są blondynkami, ale również dla brunetek i szatynek, które chciałyby rozjaśnić swoje kosmyki. Co ciekawe, zdaniem ekspertów ta koloryzacja nawiązuje do... pandemii koronawirusa. 

Cinderella blonde: modna koloryzacja na 2020 rok 

Koloryzacja, o której mowa nosi nazwę Cinderella blonde, czyli blond Kopciuszka. Brzmi jak bajka, prawda? Według ekspertów efekt tego zabiegu jest równie bajkowy jak jego nazwa. O tym, na czym polega ten trend opowiadał w rozmowie z portalem glamourmagazine.co.uk stylista Luke Hersheson. 

Znów zobaczymy duży zwrot w stronę blondu. Myślę, że po tym, jak utknęliśmy na tak długi czas w zamknięciu, będziemy chcieli nieco rozjaśnienia. Będziemy chcieli poczuć się lżej i podniesieni na duchu – a jasny kolor potrafi wywołać właśnie taki efekt, podnoszący na duchu i poprawiający nastrój 

- przekonywał Hersheson. Jego zdaniem odcień, który już za chwilę zawładnie trendami w koloryzacji to idealne połączenie nostalgii i współczesności. 

Myślę, że w modzie będą fantazyjne nawiązania do odcieniu włosów Kopciuszka. 

Na czym więc polega koloryzacja Cinderella blonde? To bardziej kremowy, bogaty odcień, łagodniejszy niż platynowe i chłodne wersje blondu, do których przyzwyczailiśmy się w ostatnim czasie. Taki efekt można podziwiać m.in. u Emily Ratajkowski, która niedawno zaskoczyła fanów i znacznie rozjaśniła swoje długie, ciemne włosy. Oprócz niej Hersheson wymienia także inne naturalne brunetki, które postawiły na ciepły blond, takie jak Kaia Gerber, Emma RobertsBeyonceSerena Williams czy Lily James, która parę lat temu wcieliła się w rolę tytułowego “Kopciuszka”. 

Jak prezentuje się taka koloryzacja? Przekonasz się o tym zaglądając do poniższej galerii. Skusisz się na taki trend? 

Polecane wideo

7 fryzjerskich trendów, o których powinnyśmy już zapomnieć
7 fryzjerskich trendów, o których powinnyśmy już zapomnieć - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie