Fryzura, do której faceci mają wyjątkową słabość. Nie potrafią jej się oprzeć

Adoratorzy będą się ustawiali w kolejce.
Fryzura, do której faceci mają wyjątkową słabość. Nie potrafią jej się oprzeć
fot. Unsplash
05.08.2020

Każda singielka posiadająca portal randkowy czeka na to, aby znaleźć zadowalające dopasowanie. W tym celu szczegółowo dopieszczamy swoje profile, publikując interesujące fakty z naszego życia oraz atrakcyjne zdjęcia. Perfekcyjny "MATCH" zdarza się jednak bardzo rzadko. Jak to zmienić? Okazuje się, że ogromny wpływ na to może mieć... grzywka.

Zobacz również: Jak stworzyć idealny profil na Tinderze?

Fryzura a powodzenie na Tinderze

Nasza fryzura może mieć decydujące znaczenie, jeśli chodzi o zadowalające dopasowania oraz ich ilość. Szczególną uwagę zwraca kobieca grzywka, która generuje często skrajne reakcje: natychmiastową miłość lub nienawiść

Pewna kobieta planowała wybrać się do fryzjera w celu zrobienia sobie grzywki i przy okazji wzięła udział w oryginalnym eksperymencie. Zbadała, jak nowa fryzura wpłynęła na poziom jej atrakcyjności na... Tinderze. Czy wyszło jej to na dobre?

Grzywka gwarancją dopasowań? Eksperyment 

Portal allure.com przeprowadził w tym celu dość nietypowy eksperyment. Sprawdził, czy grzywka faktycznie może mieć znaczenie w kwestii dopasowań na Tinderze. Poprosił o współpracę kobietę, która już planowała takie cięcie, aby porównać wyniki z profilu przed zdjęciami z grzywką i po.

Singielka dokładnie zliczała przez tydzień ilość dopasowań oraz otrzymywanych wiadomości w randkowej aplikacji, a następnie udała się do fryzjera. Wgrała nowe zdjęcia, a później przez kolejny tydzień śledziła, jaki będzie odzew. Co się okazało?

Zdjęcia bez grzywki otrzymały 48 dopasowań, z czego 32 osoby odważyły się wysłać kobiecie wiadomość. Z kolei profil z fotkami z grzywką miał prawie dwukrotnie większe powodzenie! Nowa fryzura sprawiła, że kobieta miała aż 84 dopasowania oraz 42 nowe wiadomości

Gdy dziewczyna spytała kilku mężczyzn o opinię, otrzymała dosyć dziwne odpowiedzi. Jeden z nich przyznał, że tak naprawdę woli warkocze, a inny, że... właściwie wcale nie zauważył jej grzywki.

Odpowiem Ci... ale dopiero, jak umówisz się ze mną na drinka

- napisał jeden z mężczyzn.

Czy wobec tego warto się tym sugerować?

Mimo statystyk, lepiej jednak, gdy zdecydujesz się na grzywkę dla siebie, a nie w celu przyciągnięcia płci przeciwnej na portalu randkowym. Większa pewność siebie sprawi, że automatycznie zadziałasz na facetów jak magnes.

Zobacz również: Najpopularniejsze kłamstwa na Tinderze. Dlaczego to robimy?

Polecane wideo

Najlepiej zafarbowane włosy na świecie. Tak wygląda odcień idealny
Najlepiej zafarbowane włosy na świecie. Tak wygląda odcień idealny - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
ciasteczko (Ocena: 5) 05.08.2020 20:26
zgadzam się z tym
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.08.2020 07:05
Ciężko w to uwierzyć
odpowiedz

Polecane dla Ciebie