Bubble Braids, czyli piękne warkocze z Instagrama. Ta fryzura jest tak prosta, że robi się sama

Nie będziesz chciała czesać się inaczej.
Bubble Braids, czyli piękne warkocze z Instagrama. Ta fryzura jest tak prosta, że robi się sama
Fot. Instagram.com (@ameliahairxmakeup/@_midwestjen_)
04.08.2020

Warkocze to jedno z najpopularniejszych uczesań i wbrew pozorom wcale nie są zarezerwowane dla małych dziewczynek. Długi warkocz i misternie zaplecione kosmyki uchodzą za wyjątkowo kobiecą i zmysłową fryzurę, a do tego warkocze są po prostu niezwykle wygodne.  

Zobacz również: 10 fryzur, którym faceci nie potrafią się oprzeć

Jednak zaplecenie długiego warkocza potrafi zająć trochę czasu, zwłaszcza jeśli nie osiągnęliśmy w tym jeszcze wprawy albo działamy pod presją czasu. Z myślą o wszystkich, którzy nie lubią godzinami męczyć się przed lustrem i oczekują natychmiastowego i spektakularnego efektu powstała fryzura Bubble Braids, czyli warkocze jak bąbelki. Jak wyglądają takie warkocze i jak je wykonać? 

Bubble Braids: modne fryzury na lato 2020. Jak zrobić te warkocze?

Bubble Braids, czyli bąbelkowe warkocze w rzeczywistości tylko... udają prawdziwe warkocze. Tak naprawdę ta fryzura nie ma nic wspólnego z misternym zaplataniem kosmyków, ale efekt jest łudząco podobny do tradycyjnych warkoczy. Nawet więcej - Bubble Braids to obecnie zdecydowanie najpopularniejsze warkocze na Instagramie. Jak uczesać się w taki sposób? Wystarczy, że zbierzesz włosy w koński ogon i zwiążesz je na czubku głowy przy pomocy gumki. Następnie co kilka centymetrów umieszczaj kolejne gumki na dalszej długości włosów. Na koniec rozluźnij kosmyki spięte między gumkami – w taki sposób powstaną charakterystyczne “bąbelki” 

Jeśli szukasz inspiracji do tego, jak uczesać się zgodnie z trendem Bubble Braids, koniecznie zajrzyj do naszej galerii. Jak podobają ci się takie warkocze z Instagrama? 

Polecane wideo

One już nie wstydzą się siwego odrostu. Fryzjer pokazał im genialny sposób
One już nie wstydzą się siwego odrostu. Fryzjer pokazał im genialny sposób - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie