Sci-fi bob. Jak wygląda kosmiczna fryzura, która bije właśnie rekordy popularności?

Dziewczyny, które się na nią odważyły nie mają czego żałować.
Sci-fi bob. Jak wygląda kosmiczna fryzura, która bije właśnie rekordy popularności?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/salsalhair/) & Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/512425263843947721/)
14.07.2020

Znacie dziewczynę, która nigdy nie eksperymentowała z grzywką? My też nie. W pewnym momencie każda kobieta chce przekonać się, jak będzie wyglądać z krótszymi kosmykami opadającymi swobodnie na czoło. Często kończy się na tym, że same chwytają za nożyczki, ale efekty bywają zupełnie inne od tych, jakie sobie wyobraziły albo jakie widziały w kolorowych magazynach albo na Instagramie.  

Zobacz również: Francuska grzywka. Jak ją zrobić i komu pasuje?

Na jaką grzywkę decydujemy się najchętniej? Część kobiet stawia na grzywkę asymetryczną, inne wolą ją równo przyciętą tuż nad czołem, jeszcze inne wolą, gdy jest nieco dłuższa i zasłania brwi. A czy kiedykolwiek słyszałaś o grzywce w kontekście fryzury sci-fi bob? Jeśli jesteś fanką serialu “Star Trek” na pewno kojarzysz o jaką fryzurę chodzi. To właśnie ten kultowy serial spopularyzował to specyficzne, krótkie cięcie z równiutką grzywkąSci-fi bob to zawadiacka, krótka fryzura, w której obcięte na równo włosy sięgają przeważnie linii ust albo nosa. Jej obowiązkowym elementem jest równie krótko przycięta grzywka. Jej kosmyki mają być na tyle krótkie, aby eksponowała brwi. 

Nie da się zaprzeczyć, że takie cięcie to opcja dla odważnych dziewczyn, które nie boją się eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Ale te, które zdecydowały się na sci-fi boba nie mają czego żałować. W takim futurystycznym wydaniu bardzo im do twarzy! Jeśli nam nie wierzycie przekonajcie się o tym same. W poniższej galerii zobaczycie zdjęcia najlepszych fryzur w stylu sci-fi bob. Odważycie się na taki wizerunkowy eksperyment?  

Polecane wideo

10 najmniej uwodzicielskich kolorów włosów
10 najmniej uwodzicielskich kolorów włosów - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie