School girl ponytail. Jak zrobić najmodniejszy kucyk z Instagrama?

Jest mega dziewczęcy ♥
School girl ponytail. Jak zrobić najmodniejszy kucyk z Instagrama?
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/290130400994244644/ & https://pl.pinterest.com/pin/188869778109025837/)
06.07.2020

Kucyk czy też koński ogon to dla wielu z nas fryzura, która kojarzy się przede wszystkim z dzieciństwem. Wystarczyło parę chwil, aby zebrać niesforne, długie kosmyki w jedną, schludną garść - i już nie przeszkadzały w zabawie ani nie plątały się. To pewnie właśnie dlatego mamy tak chętnie czesały nas w kucyka przed wyjściem z domu na podwórko czy do szkoły. 

Zobacz również: „Brudna brunetka” - najbardziej nonszalancka koloryzacja tego sezonu dla wszystkich „it girls”

Schludny kucyk jest kojarzony z grzecznymi uczennicami do tego stopnia, że doczekał się swojej nazwy, czyli school girl ponytail. Dziś ta fryzura robi prawdziwą furorę na Instagramie, a to dlatego, że jest banalnie prosta w przygotowaniu, można stylizować ją na różne sposoby, pasuje każdemu i jest bardzo dziewczęca. Świetnie sprawdzi się także w upalne dni – z włosami związanymi w taki kucyk będzie nam po prostu lżej i chłodniej. 

School girl ponytail: jak zrobić kucyk uczennicy?

Niezaprzeczalny urok school girl ponytail polega przede wszystkim na tym, że to fryzura daleka od perfekcjinonszalacka i bezpretensjonalna. To taki kucyk “od niechcenia”. Nie musisz więc poświęcać zbyt dużo czasu i uwagi na dokładne układanie kosmyka za kosmykiem - wręcz przeciwnie! Im luźniej i bardziej “messy”, tym lepiej. Co więcej, możesz zdobić swój school girl ponytail przy pomocy wsuwek, spinek czy wplatając w niego apaszkę. Taki kucyk świetnie prezentuje się także w towarzystwie dużej, kolorowej gumki do włosów, czyli scrunchie. 

W galerii poniżej znajdziesz przegląd najpiękniejszych uczesań w stylu school girl ponytail. Jak podoba ci się popularny koński ogon w takim wydaniu?  

Polecane wideo

Najlepiej uczesana dziewczyna na świecie. Zakochasz się w jej włosach
Najlepiej uczesana dziewczyna na świecie. Zakochasz się w jej włosach - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie