11 kobiet PRZED i PO wizycie u fryzjera. Ekstremalne cięcie było strzałem w dziesiątkę

Fryzjerka wydobyła z nich wszystko, co najlepsze.
11 kobiet PRZED i PO wizycie u fryzjera. Ekstremalne cięcie było strzałem w dziesiątkę
źródło: Instagram (instagram.com/self_station)
07.08.2021

Każda metamorfoza wymaga odwagi, a tej czasami nam brakuje. Wolimy bezpieczne rozwiązania, dlatego wybierając się do fryzjera zazwyczaj mamy jedno życzenie - ma być tak, jak zwykle. W efekcie przez lata pozostajemy wierne konkretnemu uczesaniu i boimy się cokolwiek zmienić.

Zobacz również: Najlepiej uczesana dziewczyna na świecie. Zakochasz się w jej włosach

One coś o tym wiedzą. Przez lata wyglądały tak samo, a odwiedzając salon liczyły co najwyżej na podcięcie końcówek i wyrównanie koloru. Do czasu, kiedy na ich drodze stanęła Jurgita Malakauskaite.

Litewska stylistka włosów ma nie tylko dobry gust, ale przede wszystkim dar przekonywania. Przy pomocy nożyczek i farby potrafi wydobyć z kobiety wszystko, co najlepsze. Fryzury jej autorstwa są nie tylko modne, ale także wyjątkowo twarzowe.

Najbardziej spektakularne metamorfozy zobaczysz w naszej galerii.

Zobacz również: Ten fryzjer zamiast ukrywać siwe włosy swoich klientek, odkrywa je. Trudno uwierzyć, jak dobrze to wygląda!

Polecane wideo

10 najmniej uwodzicielskich kolorów włosów
10 najmniej uwodzicielskich kolorów włosów - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
Magda (Ocena: 5) 16.08.2020 14:19
To tak oczywiste ze do króciutkich włosów musi być ładna zadbana buzia i , zdrowe ładne i białe zeby że nie sądziłam że trzeba to przypominać albo omówić
odpowiedz
Janosik (Ocena: 5) 16.08.2020 14:16
Mi się nie podobają starsze i do tego grube kobiety z długimi włosami zdobionymi na Barbi Do tego buty na płaskiej zelówce i torba reklamówka. No cudo ‚
zobacz odpowiedzi (1)
Hanna (Ocena: 5) 16.08.2020 14:03
Jeżeli masz brzydka szyje albo inne defekty NP twarzy to lepiej mieć długie włosy. bo zakrywają defekty. Aneta Kreglicka nie lubi swoich oczu i jedno ma od lat zaczesane włosami . Mnie moja buzia się podoba i scielam włosy bo jestem B niska i długie mnie skracały jeszcze bardziej
odpowiedz
Agnieszka (Ocena: 5) 16.08.2020 10:38
Ścielam włosy na boba . Kaszana Długo czekałam aż odrosną i musiałam zacząć leczenie trądzika. Dziki obłęd i deprecha
odpowiedz
Zuzia (Ocena: 5) 16.08.2020 10:35
Przed każdą zmianą fryzury powinno się najpierw pomyśleć o zadbanie o twarz Ścięcie włosów ją uwidacznia i wszystkie niedoskonałości są bardziej widoczne Odczułam to na własnej skórze bo majac lekkie przebarwienia długie włosy je chowały. Ścielam włosy , weszłam do domu i cała rodzina nie powiedziała nic o włosach tylko żebym poszla do lekarza bo plamy na twarzy mogą być od wątroby , tarczycy , nerek itp Nic z tych rzeczy. Po prostu tak mam. Rano posmarowałem buzie tonikiem Deemotan z poradni leczenia bielactwa w Warszawie . Plamy zniknęły i cera lekko oliwkowa dodała mi odwagi żeby krótkie włosy zaczesać do tylu i lekko je rozdmuchać we wszystkie str Totalny bałagan na głowie a wg mnie a tu moja rodzina zauważyła że mam krótsze włosy i ze w takich krótkich mi jest lepiej niż przed tem . I to był strzał w dziesiątkę Ale te dobre komentarze naprawdę usłyszałam od koleżanek jak już byłam bogatsza w doświadczenia z rodziną . Teraz wiem żeby przed wyjściem do fryzjera naprawdę najpierw zadbać o ładną cerę ( nawet lekko makijaż jeżeli trzeba )
odpowiedz

Polecane dla Ciebie