Psychozabawa: Wskaż długość swoich włosów i sprawdź, co to oznacza!

Długie, krótkie, a może fryzura w stylu long bob? To ma znaczenie!
Psychozabawa: Wskaż długość swoich włosów i sprawdź, co to oznacza!
Fot. Unsplash
29.06.2020

Długie, krótkie, do ramion, równo przycięte lub asymetryczne. Nasze włosy mogą mieć wiele wcieleń, ale to, jaką fryzurę wybrałaś dla siebie, sporo mówi o twoim charakterze. Naprawdę!
Podczas gdy jedna kobieta nie wyobraża sobie drastycznego skrócenia swoich pukli, inna najlepiej czuje się w pixie cut. I nie ma tu nic do rzeczy struktura naszych kosmyków, tylko nasza osobowość. Dowód? Na pewno zdarzało ci się widywać dziewczyny, które miały bardzo cienkie włosy, nadające się do zdecydowanego cięcia, a i tak decydowały się na długość do ramion. W takim wydaniu czuły się po prostu lepiej.

Pora na psychozabawę. Wybierz z listy długość swoich włosów i sprawdź, co mówi ona o Tobie!

Koniecznie przeczytaj również: Blanka Lipińska za mocno rozjaśniła włosy. Musiała drugi raz iść do fryzjera...

Co oznacza długość włosów u kobiety?

Włosy na chłopczycę

krótkie włosyFot. Unsplash.com (Daniel Apodaca)

Jesteś pewna siebie, towarzyska, uwielbiasz flirtować. Bez problemu nawiązujesz nowe znajomości i przyjaźnie. Uwielbiasz zadania, w których możesz wykazać się swoją inteligencją, aczkolwiek czasem zdarza ci się najpierw działać, a potem myśleć. Potrafisz z opanowaniem mierzyć się z problemami.

Bob

bob fryzuraFot. Unsplash (Dmitriy)

Zawsze mówisz ludziom prawdę, choć czasem może być ona dla nich bolesna. Potrafisz znaleźć balans między życiem prywatnym a zawodowym – nigdy nie mieszasz tych dwóch sfer, bo wiesz, że to niezdrowe. Jesteś zorganizowana i nie znosisz rutyny. Nie masz żadnych kompleksów.

Long bob

long bobFot. Unsplash (DeMorris Byrd)

Jesteś bardzo kobieca i elegancka. Uwielbiasz rozmawiać z innymi, a wszyscy, których spotykasz na swojej drodze, z miejsca są oczarowani twoją ujmującą osobowością. Kochasz wyzwania i nowe projekty, bo wtedy możesz się wykazać.

Długie i bardzo długie włosy

długie włosyFot. Unsplash (Ryan Hoffman)

Jesteś ostrożna, cierpliwa i nie boisz się marzyć. Miłość jest dla ciebie bardzo ważna – jako partnerka jesteś wierna i kochasz całym sercem, ale nie każdego obdarzasz od razu uczuciem. Trzeba sobie na nie zasłużyć, ponieważ w stosunku do mężczyzn jesteś bardzo wymagająca. Wiesz, że chcieć to móc. Nie ma dla ciebie rzeczy niemożliwych, dlatego z łatwością osiągasz wszystkie zamierzone cele.

Polecane wideo

Najpiękniejsza kobieta 2020 roku. Jej uroda podoba się chyba wszystkim
Najpiękniejsza kobieta 2020 roku. Jej uroda podoba się chyba wszystkim - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 29.06.2020 12:08
Hah 😃 mam włosy długie, bo prawie po pas. Ciekawie to napisane bo większość się zgadza, co do mnie. ☺️ Najs, Papilocie 🔥
odpowiedz

Polecane dla Ciebie