Zgubiła nożyczki, więc sięgnęła po nóż. Teraz chwali się fryzurą wykonaną w domowych warunkach

Ma zadatki na dobrą fryzjerkę?
Zgubiła nożyczki, więc sięgnęła po nóż. Teraz chwali się fryzurą wykonaną w domowych warunkach
źródło: Facebook (facebook.com/profile.php?id=100004860375697)
30.04.2020

Pandemia koronawirusa mocno wpłynęła na nasze życie. Nie tylko obawiamy się o zdrowie nasze i najbliższych, ale musimy także odnaleźć się w zupełnie nowych okolicznościach. Społeczna izolacja uniemożliwia funkcjonowanie na dotychczasowych zasadach, co przekłada się również na nasz wygląd.

Zobacz również: „Pandemiczna grzywka”. Dziewczyny znudzone kwarantanną masowo sięgają po nożyczki

W czasie kwarantanny zamknięte są m.in. zakłady fryzjerskie, kosmetyczne i salony manikiuru. Teoretycznie to najmniejszy problem, bo i tak rzadko wychodzimy z domu, ale spoglądając w lustro wiele z nas czuje się coraz gorzej. Tak jak bohaterka tego głośnego nagrania.

Ona postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce.

jak obciąć włosy w domuźródło: Facebook (facebook.com/profile.php?id=100004860375697)

Corrie Loose-Pin Walker z Nowej Zelandii od kilku tygodni nie wychodzi ze swojego mieszkania, bo z powodu choroby układu oddechowego jest w grupie ryzyka. Jakiś czas temu jej długo oczekiwana wizyta w salonie została odwołana, ale mimo to postanowiła nie rezygnować z metamorfozy. Zrobiła ją sobie sama.

Przeszkodą nie okazał się nawet brak nożyczek. Kobieta sięgnęła po wielki nóż kuchenny, który na co dzień służy jej do krojenia chleba. Czy równie dobrze sprawdził się jako fryzjerski gadżet?

Opublikowane na Facebooku nagranie nie pozostawia wątpliwości.

Zobacz również: Idealna fryzura, która robi się sama. Dziewczyny pokochały trik ze szlafrokiem

Kiedy zdecydowałam się to zrobić, napisałam do swoich znajomych i nikt nie próbował wybić mi tego pomysłu z głowy. Chciałam użyć nożyczek, ale nie mogłam ich znaleźć, więc sięgnęłam po nóż. Zdaję sobie sprawę, że nie wygląda to najlepiej, jednak całkiem nieźle się bawiłam

- tłumaczy w rozmowie z portalem „Stuff”.

Wystarczyło kilka dni, by nagranie zdobyło ponad 12 tysięcy polubień i 25 tys. komentarzy. Pozostaje mieć nadzieję, że nikt inny nie zdecyduje się pójść w jej ślady. To naprawdę niebezpieczne, a finalny efekt chyba nie jest wart takiego ryzyka.

Zobacz również: 7 rzeczy, których nie powinnaś robić własnoręcznie ze swoimi włosami

Polecane wideo

Na kwarantannie fryzjer nie wchodzi w grę. Wtedy za nożyczki chwyciły ich dziewczyny
Na kwarantannie fryzjer nie wchodzi w grę. Wtedy za nożyczki chwyciły ich dziewczyny - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 3) 03.05.2020 01:15
Powieliła starszy pomysł, ale urody tym nie poprawiła : https://youtu.be/8HjRtRIhOKw
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 01.05.2020 11:36
Nie wiem co ma na celu ten artykuł, ta kobieta jest po prostu chora, to widać po wadze i zachowaniu, może to no depresja dwubiegunowa, zamiast się nabijać z tej Pani trzba jej pomóc....
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 30.04.2020 10:46
Wariatka, nie dość, że nie czesala się dwa tygodnie, myc też pewnie nie myla, to jeździ tępym nożem po włosach. Mogła od razu użyć maszynki, zrobiła to tylko dla atencji. Kobieta ma coś nie tak z głową.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.04.2020 10:32
Nie dosc ze juz ma zniszczone wlosy i mocno zaniedbane( tak przes swoj stan wagowy i wlosom sie obrywa) to jeszcze nozem soniszczyla. Generalnie babka powinna sie wziac za siebie dla wlasnego zdrowia i komfortu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.04.2020 06:51
Fuj co za locha. Takiej to żadna fryzura nie pomoże. Właśnie takie osoby są non stop leczone za nasze podatki bo mają milion chórów przez swoją leniwa wielką du.pe
odpowiedz

Polecane dla Ciebie