3 proste fryzury na imprezę: Odwrócony kucyk, hollywoodzkie fale, zbuntowane boho

Karnawał kończy się jutro, ale te upięcia sprawdzą się na różne okazje!
3 proste fryzury na imprezę: Odwrócony kucyk, hollywoodzkie fale, zbuntowane boho
Fot. mat. prasowe
24.02.2020

Impreza, domówka lub randka za kilka godzin, a Ty nadal nie masz pomysłu na fryzurę? Tym razem postaw na coś zupełnie innego niż zazwyczaj i zachwyć wszystkich swoim olśniewającym lookiem!

Zobacz także: Czy ciemne włosy pasują każdej kobiecie? One odważyły się to sprawdzić

Proste fryzury na imprezę

Dla miłośniczek nowoczesnej klasyki: Hollywoodzki Luz

Pofalowane włosy w stylu gwiazd z czerwonego dywanu to coś, co sprawdzi się ZAWSZE, niezależnie od tego, czy jesteś posiadaczką krótkich czy długich włosów. Na wilgotne włosy zastosuj piankę BODY.BUILDER zaczynając od karku w kierunku czubka głowy, następnie grzebieniem rozczesz produkt na długości włosów. Wysusz przy użyciu szczotki, aby zbudować objętość i gęstość fryzury. Zakręć włosy przy użyciu lokówki >32mm, rozczesz i zaczesz włosy od góry. Wykończ fryzurę z wykorzystaniem MAKE ME SHINE SPRAY GLOSS dla pięknie błyszczących i zdyscyplinowanych włosów.

Użyj: KEVIN.MURPHY BODY.BULIDER 127 zł/hair2go.pl;
Eleven Australia Make Me Shine Spray Gloss 74zł/hair2go.pl

Dla fashionistek: Odwrócony Kucyk

Wbrew pozorom imprezowa fryzura dla półdługich włosów wcale nie musi być nudna. Jeśli jesteś posiadaczką cienkich włosów postaw na niebanalne upięcie. Na wilgotne włosy od nasady aż po same końce ANTI.GRAVITY SPRAY i wysusz włosy. Złap włosy luźno w niski kucyk, przewróć go przez włosy i zepnij wsuwką pod włosami dla utrzymania. Wydziel pasmo z kucyka którym zakryjesz gumkę na włosach i skręć dookoła podstawy kucyka. Przy użyciu grzebienia ze szpikulcem rozluźnij fryzurę i spersonalizuj ją wedle Klientki. Kucyk wykończ lakierem CAVIAR PERFECT TEXTURE, aby dodać fryzurze tekstury oraz objętości.


Użyj: KEVIN.MURPHY ANTI.GRAVITY.SPRAY 127 zł/hair2go.pl
Alterna CAVIAR PERFECT TEXTURE SPRAY
Lakier do włosów nadający teksturę 103 zł /hair2go.pl

Dla miłośniczek stylu boho: Zbuntowana Romantyczka

Ta oryginalna propozycja sprawdzi się nie tylko na imprezie, ale również na randce! Aby stworzyć boho look najpierw wysusz włosy i zakręć przy pomocy lokówki zaczynając od twarzy w kierunku karku. Następnie użyj DRY POWDER VOLUME PASTE od nasady aby nadać fryzurze objętość oraz teksturę. Przy użyciu szerokiego grzebienia oraz palców rozczesz loki i ułóż w pożądanym kierunku. Na długości i końce zastosuj, YOUNG.AGAIN DRY CONDITIONER na końce rozczesz szczotką dla kontroli i oraz zdrowego wyglądu włosów. Całość spryskaj mgiełką SHIMMER.SHINE, która nada wyjątkowego połysku.


Użyj:
Eleven Australia DRY POWDER VOLUME PASTE 79 zł/hair2go.pl; KEVIN.MURPHY YOUNG.AGAIN DRY CONDITIONER 134 zł/hair2go.pl;
KEVIN.MURPHY SHIMMER.SHINE 127 zł/hair2go.pl

Fot. mat. prasowe

Polecane wideo

Angelina Jolie zdetronizowana. Oto właścicielka najpiękniejszych ust na świecie
Angelina Jolie zdetronizowana. Oto właścicielka najpiękniejszych ust na świecie - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 25.02.2020 09:24
Wcześniej miałam krótkie włosy, musiałam je ściąć, bo zaczęły wypadać, po stosowaniu wcierki kaminomoto znowu odzyskały dawny blask. I mogę robić różne fryzury. Ta 3 propozycja bardzo mi się podoba :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie