Fryzura gender neutral to obecnie najpopularniejsze cięcie. Lansują je największe gwiazdy

Jej wyszukiwanie na Pintereście wzrosło aż o 625 proc.!
Fryzura gender neutral to obecnie najpopularniejsze cięcie. Lansują je największe gwiazdy
Fot. Instagram.com (@jilliandempsey/@hairbyadir)
09.02.2020

Dla wielu osób jednym z największych atrybutów kobiecości pozostają długie włosy - im dłuższe, tym lepiej. Z tego względu wiele kobiet latami unika fryzjera jak ognia i nie daje sobie przyciąć nawet końcówek. A przecież kobiecość można wyrażać na naprawdę wiele sposobów. Co więcej okazuje się, że niektóre kobiety po radykalnym cięciu wyglądają naprawdę o wiele korzystniej niż za czasów, gdy z uporem zapuszczały włosy. 

Zobacz również: Ścięły długie włosy i... chyba już nigdy ich nie zapuszczą. Po wizycie u fryzjera wyglądają po prostu niesamowicie

Jednak w wielu przypadkach przekonanie, że prawdziwa kobieta to taka, która ma długie włosy jest wciąż żywe. I odwrotnie - wiele osób uważa, że krótkie włosy powinny być zarezerwowane dla mężczyzn, w związku z czym nie powinni oni ich zapuszczaćAle spójrzmy prawdzie w oczy – czasy, gdy długość była przypisana do konkretnej płci już dawno przeminęły. Dziś nie jest niczym niezwykłym, że mężczyźni noszą długie włosy, a kobiety krótkie, albo golą głowy na łyso. Ostatnio olbrzymią popularnością cieszą się wszelkie fryzury określane jako neutralne płciowo. W serwisie Pinterest liczba wyszukiwań hasła “gender neutral haircuts” wzrosła aż o 625 proc.! Ten look coraz wyraźniej manifestuje się w mainstreamie, m.in. za sprawą takich gwiazd jak Kristen Stewart, Cara Delevigne czy Miley Cyrus. 

Zobaczcie, na czym polega fryzura gender neutral. Jak podoba wam się takie cięcie? 

Polecane wideo

Ostre cięcie dobrze im zrobiło. Oto najlepsze metamorfozy z grzywką w roli głównej
Ostre cięcie dobrze im zrobiło. Oto najlepsze metamorfozy z grzywką w roli głównej - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie