Francuska grzywka. Jak ją zrobić i komu pasuje?

Francuska grzywka to najbardziej nonszalancki look roku 2020. Jest po prostu très chic!
Francuska grzywka. Jak ją zrobić i komu pasuje?
Fot. Instagram.com (@taylorlashae/@charlotte_cave)
29.01.2020

Znacie dziewczynę, która nigdy nie eksperymentowała z grzywką? My też nie. W pewnym momencie każda kobieta chce przekonać się, jak będzie wyglądać z krótszymi kosmykami opadającymi swobodnie na czoło. Często kończy się na tym, że same chwytają za nożyczki, ale efekty bywają zupełnie inne od tych, jakie sobie wyobraziły albo jakie widziały w kolorowych magazynach albo na Instagramie. 

Zobacz również: Długo zastanawiały się nad grzywką i wreszcie ją zrobiły. Teraz żałują, że tak późno

Mimo to marzenie o nonszalanckiej i dziewczęcej grzywce co jakiś czas powraca jak bumerang. Jeśli ty też o niej śnisz, koniecznie wypróbuj cięcie zwane French girl fringe, czyli francuską grzywkę. To fryzura typowa dla szykownych i zawsze stylowych Francuzek – jest niewymuszona i nieco zawadiacka, a przy tym dodaje charakteru. Nie wspominając już o tym, że jest szalenie zmysłowa i kobieca. 

Ten look jest tak szykowny, że przenosi cię wprost na paryski Tydzień Mody. Najbardziej pasuje dziewczynom o krótkich włosach, które nie sięgają ramion. Każdy, kto kiedykolwiek szukał inspiracji dla takiego boba na Pintereście na pewno trafił na zdjęcia Taylor LaShae, która doskonale nosi tę grzywkę 

- mówiła w rozmowie z mediami stylistka Hannah Munford. 

W galerii poniżej znajdziesz zdjęcia najbardziej szykownych stylizacji z francuską grzywką w roli głównej - w tym fotki wspomnianej Taylor LaShae. Gwarantujemy, że też zapragniecie zrobić sobie French girl fringe! 

Polecane wideo

Ostre cięcie dobrze im zrobiło. Oto najlepsze metamorfozy z grzywką w roli głównej
Ostre cięcie dobrze im zrobiło. Oto najlepsze metamorfozy z grzywką w roli głównej - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie