Ten look jeszcze do niedawna był powodem do wstydu. Teraz każda dziewczyna marzy o takich włosach!

Ten dziwny trend lansują największe gwiazdy.
Ten look jeszcze do niedawna był powodem do wstydu. Teraz każda dziewczyna marzy o takich włosach!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/cake____1/)
19.01.2020

Każda dziewczyna, która kiedykolwiek regularnie farbowała włosy doskonale wie, z czym to się wiąże. Aby utrzymać pożądany efekt, trzeba umawiać się na koloryzację średnio co 3, maksymalnie 4 tygodnie. W przeciwnym razie na głowie pojawiają się odrosty w naturalnym kolorze. To szczególnie widoczne u kobiet, które rozjaśniają włosy i farbują się np. na blond. 

Zobacz również: Miała siwy odrost do połowy głowy. Zamiast go ukryć, fryzjer zrobił coś nieoczekiwanego

Jeszcze do niedawna ciemne odrosty były wręcz powodem do wstydu i żadna kobieta nie pokazałaby się publicznie z włosami w takiej kondycji. Ale jak to w modzie bywa, wszystko się zmienia - także za sprawą gwiazd, które już od jakiegoś czasu lansują modę na ciemne odrosty, i to nawet kilku-kilkunastu centymetrowe! Fankami naturalnych odrostów są m.in. Hailey BieberMiley Cyrus, Margot Robbie czy Dua Lipa. Te gwiazdy w ogóle nie zaprzątają sobie – nomen omen– głowy zbyt częstym odświeżaniem koloru, żeby za wszelką cenę ukryć ciemniejsze kosmyki, a i tak wyglądają świetnie! 

W galerii poniżej zobaczysz najlepsze stylizacje gwiazd z odrostami w roli głównej. Myślisz, że ten trend przyjmie się w nowym sezonie? 

Hodują bujne owłosienie i z dumą je prezentują. Przy okazji wspierają słuszną inicjatywę
Hodują bujne owłosienie i z dumą je prezentują. Przy okazji wspierają słuszną inicjatywę - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie