Obcięły włosy i... nie żałują. Teraz wyglądają genialnie - porównaj zdjęcia PRZED i PO!

To była dobra decyzja.
Obcięły włosy i... nie żałują. Teraz wyglądają genialnie - porównaj zdjęcia PRZED i PO!
źródło: 4tololo.ru
22.12.2019

Dla niektórych z nas ścięcie nawet 1 cm włosów wydaje się ogromnym wyzwaniem. Wychodzimy z założenia, że nie po to cierpliwie je zapuszczałyśmy, by pozbyć się ich jednym cięciem. Czasami jednak przychodzi taki moment, kiedy decydujemy się podjąć ryzyko. Chęć zmiany okazuje się silniejsza, niż własny komfort.

Zobacz również: Poszły do fryzjera, żeby poprawić sobie humor. Niestety, bez kolejnej wizyty się nie obędzie

One coś o tym wiedzą. W mijającym roku zdecydowały się drastycznie odświeżyć swój wizerunek. Z ciekawości, by odreagować albo zamknąć trudną przeszłość i zacząć zupełnie nowy rozdział w życiu. Z ich bujnych pukli niewiele zostało, ale ostatecznie okazało się, że było warto.

Wszystkie zgodnie przyznają, że bez długich włosów jest im zwyczajnie lżej. I to nie tylko dosłownie, o czym przekonasz się zaglądając do naszej galerii.

Zobacz również: Kształt twarzy a długość włosów: Jaka fryzura pasuje do Ciebie najbardziej?

Polecane wideo

Z ich długich włosów niewiele już zostało. Ścięły je, bo miały ważny powód
Z ich długich włosów niewiele już zostało. Ścięły je, bo miały ważny powód - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
domi (Ocena: 5) 21.04.2020 16:28
ja obcięłam i żałuje, teraz łykam medere meme look, żeby włosy szybciej rosły, bo nie mogę na siebie patrzeć, dobrze, że trzeba siedzieć w domu... na szczęście po tych tabletkach włosy mi rosną ekspresowo
odpowiedz
Monika (Ocena: 5) 26.12.2019 18:53
Ta pani akurat fajnie wygląda w takiej fryzurze, ale ja bym nie obcięła swoich długich włosów. Nie lubię takich zmian. Wolę jak wszystko jest po staremu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.12.2019 20:44
Gdyby nie to ,że moje włosy mocno mi się przerzedziły to bym ich nie obcięła a tak chciałam by się wzmocniły. Obecnie wcieram w skórę głowy wcierkę kaminomoto na ich porost i mam nadzieję, że jak najszybciej mi one odrosną. A ta kobieta zdecydowanie w krótkich włosach lepiej wygląda.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie