Zdjęcia dziewczyn, które... SAME obcięły sobie włosy. Odwaga się opłaciła?

Metamorfoza bez wychodzenia z domu.
Zdjęcia dziewczyn, które... SAME obcięły sobie włosy. Odwaga się opłaciła?
źródło: Instagram (instagram.com/_styles.jo)
23.11.2019

Jeśli chcemy odświeżyć swój wizerunek, a później się go nie wstydzić - prosimy o pomoc profesjonalistów. Wierzymy, że dzięki sprawnym dłoniom, doświadczeniu i zmysłowi artystycznemu będziemy wyglądać lepiej. Czasami jednak decydujemy się zrobić to po swojemu i nie wychodząc z domu.

Zobacz również: Ścięły długie włosy i... chyba już nigdy ich nie zapuszczą. Po wizycie u fryzjera wyglądają po prostu niesamowicie

Tak jak bohaterki naszej galerii, które odważyły się sięgnąć po nożyczki i zostały własnymi fryzjerkami. W niektórych przypadkach to tylko kwestia nowej grzywki, a inne pozbyły się znacznie więcej włosów.

Z jakim skutkiem? Zobacz w naszej galerii. Ich zdjęcia udowadniają, że to nie jest taka prosta sprawa. Ale czasami odwaga się opłaca.

Zobacz również: Czy każda dziewczyna dobrze wygląda w long bobie? Porównaj zdjęcia

Polecane wideo

Długie włosy zaczęły im bardzo ciążyć. Ścięły je i chyba już nigdy nie zapuszczą
Długie włosy zaczęły im bardzo ciążyć. Ścięły je i chyba już nigdy nie zapuszczą - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
karolina (Ocena: 5) 23.04.2020 20:46
ja po własnoręcznym obcięciu zaczęłam używać wcierek na porost i brać tabletki medere mederelab.pl/produkt/meme-look-produkt/?utm_source=MC&utm_medium=BL&utm_campaign=OG , tak dobrzze mi wyszło, że szukałam sposobu żeby je jak najszybciej zapuścić :( na szczęście pomogło i włosy odrosły bardzo szybko, ale ja już więcej nie bawie sie w fryzjera...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie