Po wizycie u fryzjera z ich włosów zostały strzępy (ZDJĘCIA, w które naprawdę trudno uwierzyć)

Nie chciałabyś tam trafić.
Po wizycie u fryzjera z ich włosów zostały strzępy (ZDJĘCIA, w które naprawdę trudno uwierzyć)
źródło: yelp.com
20.09.2019

Odwiedzając gabinet stomatologiczny mamy nadzieję, że pracujący tam personel jest odpowiednio wykształcony, przeszkolony i wyleczy nasze zęby. Podobnie powinno być u kosmetyczki czy fryzjerki - oczekujemy, że osoba zawodowo zajmująca się upiększaniem posiada wiedzę i zdolności, które umożliwiają osiągnięcie takiego efektu.

Zobacz również: Pokazały na zdjęciu, o jakich marzą włosach. Fryzjerka zrobiła to po swojemu

Problem w tym, że w branży beauty pracować może każdy i to nawet bez odpowiedniego przygotowania. Efekty bywają opłakane, na co najlepszym dowodem są zdjęcia zrozpaczonych klientek. One odwiedziły salon fryzjerski w nadziei, że opuszczą go z twarzową fryzurą. Ich włosy przypominają jednak bardziej strzępy.

„Stylistki”, do których trafiły, nie posiadają podstawowych umiejętności. Tną niedbale, bez wyobraźni i bardzo źle technicznie. Taką fuszerkę wręcz należy piętnować, dlatego zajrzyj do galerii i zobacz szokujące fotografie ku przestrodze.

Zobacz również: W domu zrobiłyby to lepiej. Tak wyglądają ich włosy po farbowaniu w salonie

Polecane wideo

Pokazały na zdjęciu, o jakich marzą włosach. Fryzjerka zrobiła to po swojemu
Pokazały na zdjęciu, o jakich marzą włosach. Fryzjerka zrobiła to po swojemu - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 3.67 / 5
Usuńcie trochę reklam (Ocena: 1) 01.03.2021 11:22
Nie będę tego czytać! Cały ekran mam w reklamach, jak już się ich pozbędę, natychmiastowo się odnawiają! Rozumiem, twórcy muszą zarabiać, ALE TO JEST PRZESADA!
odpowiedz
justa (Ocena: 5) 23.04.2020 20:56
mnie tak kiedyś załatwiła fryzjerka :(( musiałam wtedy ściąć jeszcze więcej włosów żeby to wyrównać, chłopak mi wtedy kupił na pocieszenie tabletki na włosy mederelab.pl/produkt/meme-look-produkt/?utm_source=MC&utm_medium=BL&utm_campaign=OG i dzięki temu odrosło mi praktycznie 10 cm w 3 miesiące, już nigdy chyba nie odwiedzę fryzjera :((
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.09.2019 09:05
współczuje
odpowiedz

Polecane dla Ciebie