W jakiej fryzurze będziesz wyglądać najkorzystniej?

Podkreśli Twoje atuty i ukryje mankamenty.
W jakiej fryzurze będziesz wyglądać najkorzystniej?
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/253327547776636309/ & https://pl.pinterest.com/pin/808536939332943626/)
28.08.2019

Decydując się na nową fryzurę raczej nie zastanawiamy się, czy będzie pasować do kształtu naszej twarzy. Zazwyczaj wykonujemy daną fryzurę, bo po prostu nam się podoba i potrzebujemy jakiejś zmiany. Okazuje się, że jest to bardzo istotne, a decydując się na cięcie powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko na nasze upodobania i trendy, ale również styl życia i typ włosów. Oczywiście najważniejszy jest nasz osobisty gust, jednak, aby fryzura była zmianą na plus, warto również dopasować ją do kształtu twarzy. Jak zatem dobrać fryzurę do kształtu twarzy? 

Zobacz też: Sprawdź, jaka grzywka do Ciebie pasuje ♥

Fryzura a kształt twarzy

Znalezienie najlepszej fryzury dla każdego typu twarzy wręcz pozorom nie jest trudne. Ważne, aby zrozumieć w jaki sposób możemy wyrównać proporcję, aby wyglądać najkorzystniej. Pamiętaj, że kluczem do znalezienia idealnej fryzury jest budowa twarzy, a nie bezmyślne odwzorowywanie największych trendów, które zamiast podkreślać nasze atuty, uwydatnią mankamenty.

 

Zobacz też: Najpiękniejsza fryzura na jesień: collarbone bob

Długie włosy zaczęły im bardzo ciążyć. Ścięły je i chyba już nigdy nie zapuszczą
Długie włosy zaczęły im bardzo ciążyć. Ścięły je i chyba już nigdy nie zapuszczą - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie