Zapuszcza włosy od 7 lat. Dziewczyny mogą pozazdrościć mu bujnych loków

Internauci nazwali go męską "Roszpunką".
Zapuszcza włosy od 7 lat. Dziewczyny mogą pozazdrościć mu bujnych loków
fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/cristiano_lb/)
24.05.2019

Cristiano Braga to 28-letni model, który zapuszcza swoje włosy od 2012 roku. Jego uderzający wygląd przyciągnął wiele pozytywnych, ale też negatywnych komentarzy. Niektórzy nazywają go "brzydką kobietą", a nawet posądzają o zmianę płci... Mężczyzna jednak nie przyjmuje się negatywnymi opiniami i jest dumny ze swoich loków. Naprawdę jest z czego...

Zobacz też: Ostre cięcie dobrze im zrobiło. Oto najlepsze metamorfozy z grzywką w roli głównej

Męska "Roszpunka", czyli model o wyjątkowych włosach

Cristiano na co dzień zajmuje się modelingiem i aktorstwem, a jego włosy dodają mu wyjątkowego uroku i zdecydowanie pomagają w zdobyciu kolejnych ról. Bujne loki są jego znakiem rozpoznawczym, a do ich pielęgnacji używa samych naturalnych olejków z awokado, mięty, aloesu, rumianku czy rozmarynu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Mimo iż jego włosy są pokaźnej długości ich mycie zajmuje mu zaledwie 5 minut. Mężczyzna wielokrotnie został porównywany m.in. do Ariel, Małej Syrenki.

Zapuszczam włosy od 2012 roku. Nie było żadnego powodu, dla którego zdecydowałem się na to. Po prostu spojrzałem w lustro i postanowiłem je zapuścić. Zawsze lubiłem długie włosy - mówi Cristiano

Kiedy miałem już nieco dłuższe włosy, byłem często krytykowany. Ludzie nazywali mnie kobietą, strachem na wróble, chcieli obciąć mi włosy, mówili, że jestem brzydki i dziwny.

Teraz dostaję o wiele więcej pytań. Najdziwniejsze z nich to czy noszę perukę, ponieważ moje włosy są bardzo lśniące.

Za każdym razem, gdy ktoś podchodzi do mnie na ulicy, czuję zawstydzenie, ponieważ wszyscy się na mnie patrzą i choć może zabrzmi to dziwnie, ale nie lubię być w centrum zainteresowania.

Mężczyzna swoje włosy odziedziczył po przodkach. Twierdzi, że chronią go przed złymi rzeczami, dodają pewności siebie i sprawiają, że czuje się dużo silniejszy. Zarówno aktorstwo jak i modeling to profesje, które wymagają odgrywania różnych ról, ale póki co udało mu się zachować swoje długie włosy. 

Dla mnie najważniejsze jest to, abym mógł się rozwijać, bez żadnych ograniczeń, ale jestem aktorem i jeśli będę musiał ściąć włosy do roli, zrobię to.

Jesteście ciekawi jak wyglądają włosy modela? Zobaczcie galerię!

Zobacz też: Faceci, którzy nigdy nie powinni zapuszczać włosów. Dopiero po ich ścięciu mają wzięcie

Te dziewczyny stały się BARDZO seksowne, gdy... obcięły włosy. Nie wierzysz? Zobacz zdjęcia PRZED i PO!
Te dziewczyny stały się BARDZO seksowne, gdy... obcięły włosy. Nie wierzysz? Zobacz zdjęcia PRZED i PO! - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie