KONKURS: Zostań testerką PHILIPS i pokaż, jak stylizujesz włosy!

Możesz wygrać suszarkę, prostownicę oraz lokówkę. Do dzieła!
KONKURS: Zostań testerką PHILIPS i pokaż, jak stylizujesz włosy!
Fot. iStock
14.05.2019

Dobrze wiemy, jak lubicie czytać artykuły na temat modnych upięć i zmysłowych fryzur. Właśnie dlatego wspólnie z marką Philips przygotowałyśmy dla Was wyjątkowy konkurs, w którym możecie wygrać niesamowite urządzenia do stylizacji włosów.

Co trzeba zrobić? Wystarczy, że…

Pokażesz nam swoją metodę na bad hair day!

To może być zdjęcie, kolaż lub… cokolwiek wymyślisz. Warunek jest tylko jeden: ma być kreatywnie!
Zgłoszenie należy wysłać na adres redakcja@papilot.pl. W tytule wiadomości wpisz KONKURS PHILIPS, a w treści maila nie zapomnij podać:

- swojego imienia i nazwiska
- adresu i numeru telefonu dla kuriera
- trzech poniższych oświadczeń:

1. „Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią regulaminu konkursu „KONKURS: Zostań testerką PHILIPS i pokaż, jak stylizujesz włosy!” i akceptuję jego treść w całości.”

2. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celach związanych z organizacją, przeprowadzeniem konkursu „KONKURS: Zostań testerką PHILIPS i pokaż, jak stylizujesz włosy!”, ewentualnym wydaniem nagród. Wyrażam zgodę na udostępnienie informacji o wynikach konkursu poprzez podanie mojego imienia i nazwiska, Nicku, do wiadomości publicznej, w przypadku mojej wygranej. Posiadam wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane.”

3. „Oświadczam, iż jestem osobą pełnoletnią i mam pełną zdolność do czynności prawnych, ewentualnie dysponuję pisemną zgodą swoich przedstawicieli ustawowych na udział w konkursie „KONKURS: Zostań testerką PHILIPS i pokaż, jak stylizujesz włosy!”.

Co jest do wygrania?


Spośród wszystkich zgłoszeń konkursowych wytypujemy 20 dziewczyn: dziesięć z nich otrzyma lokówkę Philips MoistureProtect BHB878/00, dziesięć – prostownicę Philips MoistureProtect HP8374/00.

Ale na tym nie koniec! Po przetestowaniu lokówek i prostownic, dziewczyny podeślą nam swoje recenzje oraz pokażą na zdjęciach i filmikach, jak własnoręcznie wykonują fryzury i w jaki sposób pomagają im w tym urządzenia Philips. Spośród 20 testerek wytypujemy 5 najlepszych, do których powędrują dodatkowe nagrody:

Suszarka do włosów MoistureProtect HP8281/00
Prostownica Philips MoistureProtect HP8374/00 (jeśli laureatka testowała lokówkę)
Lokówka Philips MoistureProtect BHB878/00 (jeśli laureatka testowała prostownicę)

Na Wasze zgłoszenia czekamy od 14 do 23 maja 2019 roku. Wyniki konkursu ogłosimy 27 maja.

Powodzenia!

REGULAMIN KONKURSU

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 3 / 5
Patrycja (Ocena: 5) 27.05.2019 17:30
Witam, gdzie są dostępne wyniki konkursu?
odpowiedz
Marta (Ocena: 1) 21.05.2019 22:58
Taa, więcej wymagań poprosimy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie