3 modne fryzury, które zrobisz w 15 minut

Wystarczy kilka chwil!
3 modne fryzury, które zrobisz w 15 minut
Fot. Pinterest.com
17.04.2019

Szukasz inspiracji na wiosenne odświeżenie fryzury? Oto kilka przepisów na modne i wygodne uczesania, które zrobisz w zaledwie kilka minut. Bo w tym sezonie liczy się swoboda i minimum wysiłku włożonego w wykonanie fryzury. Do dzieła!

Surferskie loki

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ️Sadie️ (@sadieshill)

Swobodne fale, najlepiej lekko muśnięte słońcem, sprawiają wrażenie, jakbyś dopiero co wróciła z australijskiej plaży. Jak osiągnąć ten efekt w kwietniu w kraju nad Wisłą? My używamy lokówki Philips MoistureProtect. Wystarczy ustawić odpowiedni sposób kręcenia (w tej lokówce masz aż 27 kombinacji) i umieścić pasmo w klamrze lokówki. Resztę urządzenie zrobi samo! Proste, prawda?

Wskazówka: Efekt muśnięcia słońcem blondynki mogą z łatwością osiągnąć dzięki naturalnej płukance przyrządzonej z naparu rumiankowego.

Idealnie proste

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ️Franceska Picari️ (@franceska_picari)

Całkowicie odmiennym, ale równie gorącym trendem, jest fryzura inspirowana biznesowym lookiem popularnym w latach 90. Wszystko, czego potrzebujesz, to odpowiednia prostownica. Większość prostownic mocno niszczy włosy, dlatego my używamy przyjaznej dla włosów prostownicy Philips MoistureProtect HP8374/00. Urządzenie dba o naturalne nawilżenie kosmyków dzięki specjalnemu czujnikowi, który sam reguluje temperaturę. Nie ryzykujemy więc przesuszeniem włosów. Prostownica posiada też rewelacyjne ruchome płytki, które od razu zmieniają położenie, gdy zbyt mocno ściśniemy urządzenie.

Wskazówka: Aby dodatkowo zabezpieczyć włosy przed wysoką temperaturą, spryskaj je najpierw sprayem termoochronnym.

Nonszalancki bob

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taylor LaShae (@taylorlashae)

Półdługie fryzury znów wracają w wielkim – francuskim – stylu. Zwróć uwagę, że w tym sezonie nie cieniujemy włosów – stawiamy na jedną długość. Aby osiągnąć ten bardzo dziewczęcy efekt, używamy tej samej prostownicy z linii MoistureProtect. Uwielbiamy w niej to, że dzięki zastosowaniu ujemnie naładowanych jonów, zapobiega puszeniu się włosów. Aby osiągnąć delikatne podkręcenie, po prostu nawijamy same końcówki na prostownicę i utrwalamy przez chwilę. Voilà!

Wskazówka: Najmodniejszy efekt osiągniesz wtedy, gdy założysz do tej fryzury duże kolczyki. Aby je wyeksponować, wystarczy schować kosmyki za ucho!

Advertisement

Advertisement

Advertisement

Polecane wideo

Polecane dla Ciebie