4 cechy idealnej suszarki do włosów

Oto, jak wybrać idealne urządzenie.
4 cechy idealnej suszarki do włosów
fot. materiały prasowe
17.04.2019

Na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli suszarek. Technologie idą wciąż do przodu, dzięki czemu nowoczesne suszarki nie tylko suszą, ale też pielęgnują zarówno włosy, jak i skórę głowy. A od zdrowych, wypielęgnowanych włosów już tylko krok do wymarzonych fryzur, które zrobisz w kilka chwil! My sprawdziłyśmy ostatnio suszarkę Philips MoistureProtect i jesteśmy pewne, że pokochacie to urządzenie od pierwszego użycia. Zobaczcie, co potrafi!

Suszy, ale nie wysusza

A wręcz pomaga zatrzymać wodę wewnątrz włosa. Suszarka wyposażona jest w czujnik podczerwieni MoistureProtect, który stale reguluje i dobiera optymalną temperaturę suszenia, aby włosy nie straciły optymalnego poziomu nawilżenia. Urządzenie ma aż sześć trybów siły nawiewu i temperatury, w tym funkcję zimnego nadmuchu, który pozwala łatwo nadać fryzurze finalny kształt.

Wspomaga modelowanie włosów

W celu przygotowania włosów do stworzenia wymarzonego upięcia idealnie sprawdzi się wspomniany wcześniej zimny nadmuch. Przydatny jest też koncentrator, dołączony do suszarki Philips MoistureProtect. Dzięki niemu skupiamy strumień ciepłego powietrza na wybranej partii włosów przy zwiększonej sile nawiewu i skracamy czas suszenia włosów. Koncentrator przydaje się też podczas stylizacji, kiedy na przykład używamy okrągłej szczotki. Drugą końcówką, w jaką wyposażona jest suszarka, jest dyfuzor który rozprasza powietrze. Jest absolutnym must have dla posiadaczek kręconych i falowanych włosów.

Chroni strukturę włosa

Dobrze nawilżone włosy mniej się elektryzują, przyda się jednak dodatkowa ochrona przed efektem niesfornych, odstających włosów. Zapewni to pielęgnacja ujemnie naładowanymi jonami, które nie tylko zapobiegają elektryzowaniu się włosów, ale też poprawiają ich kondycję i zamykają łuski. W rezultacie włosy stają się gładkie i pełne blasku.

Wzmacnia włosy

Gdzie zaczyna się naturalna siła i witalność włosa? Oczywiście w cebulce! Nic nie zapewni im zdrowego funkcjonowania i wzrostu tak skutecznie, jak masaż, który poprawi ukrwienie skóry. Do suszarki Philips MoistureProtect dołączony jest masażer wyposażony w miękkie, wibrujące wypustki. Masaż zmniejszy napięcie skóry głowy i poprawi krążenie krwi. Efekt? Zdrowe włosy i cudowny relaks!

 

Testowałyście już suszarkę Philips MoistureProtect? Zdecydowanie wam ją polecamy!

Advertisement

Advertisement

Polecane wideo

Polecane dla Ciebie