Z salonu musiały wyjść w kapturze. Klientki pokazują, jak oszpecił je fryzjer

Strzyżenie, koloryzacja i stylizacja - tutaj nic się nie zgadza.
Z salonu musiały wyjść w kapturze. Klientki pokazują, jak oszpecił je fryzjer
źródło: yelp.com
05.02.2019

Dobry fryzjer to prawdziwy skarb, ale jego znalezienie wcale nie jest takie proste. Nawet dziś, gdy w Sieci można znaleźć recenzje niemal każdego zakładu. Problem w tym, że te nie zawsze są wiarygodne, a i najlepszym zdarzają się wpadki. Czasami wyjątkowo dotkliwe, na co najlepszym dowodem są te zdjęcia.

Zobacz również: Oszpecone przez fryzjera. Poprosiły o ombre, a teraz wstydzą się wyjść z domu

Zrozpaczone klientki odważyły się pokazać, jak zakończyła się dla nich wizyta w salonie piękności. Liczyły na spektakularną metamorfozę, a zamiast tego najchętniej nie ściągałyby czapki z głowy. Okropne strzyżenie, tragiczna koloryzacja i jeszcze gorsza stylizacja. One raczej nie trafiły do mistrza nożyczek.

Ten na pewno przyda się teraz, kiedy błędy poprzednika trzeba będzie naprawić. Czeka go sporo roboty, o czym świadczą zdjęcia w naszej galerii.

Zobacz również: Tak się kończy wizyta u kiepskiego fryzjera (ZDJĘCIA)

Polecane wideo

Oszpecone przez fryzjera. Poprosiły o ombre, a teraz wstydzą się wyjść z domu
Oszpecone przez fryzjera. Poprosiły o ombre, a teraz wstydzą się wyjść z domu - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
Ola (Ocena: 5) 06.02.2019 15:41
Mi tez „fryzjerka” spaprala włosy... miała rozjaśnić i nałożyć farbę , zrobiła mi takie schody ze wstyd było wyjąc z „salonu włoskiego” w Płocku
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.02.2019 12:22
Niestety większość fryzjerek to nieprofesjonaliści. Nie szkolą się, nie poszerzają wiedzy nt. fryzjerstwa, idą na łatwiznę. Tylko kasa się liczy, a nie klient. A za źle wykonaną usługę nie ponoszą żadnej odpowiedzialności. Tak dłużej nie może być, aby partacze działali dalej!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.02.2019 12:51
Na niektorych zjeciach to ewidentnie efekt samodzielnego strzyzenia. Nawet prYszly fryzjer podczas kursu by czwgoa takiego nie zrobił.
odpowiedz
Ela blu (Ocena: 5) 05.02.2019 12:33
Nigdy nie rozjasnialam wlosow u fryzjera. Sama nauczylam sie , to nie takie trudne. Zawsze kupuje drozsze farby i odzywki a u fryzjera nie stosuja tych firmowych, no chyba ze w drogim salonie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.02.2019 11:02
współczuję
odpowiedz

Polecane dla Ciebie