„Ukraińska Roszpunka” nie obcinała włosów przez 28 lat. Jej loki mają już prawie 2 metry!

Mimo że włosy przeszkadzają jej w poruszaniu się zapowiada, że nigdy ich nie zetnie.
„Ukraińska Roszpunka” nie obcinała włosów przez 28 lat. Jej loki mają już prawie 2 metry!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/alenuwka__/)
30.01.2019

Wiele kobiet marzy o długich i pięknych włosach, ale w rzeczywistości są one nieco problematyczne. Długie kosmyki plączą się, przysparzają trudności podczas mycia i trzeba poświęcać dużo czasu na ich właściwą pielęgnację. Ale pewnej Ukraince w ogóle to nie przeszkadza. Ma 33 lata i nie obcinała włosów przez 28 lat. Co więcej, nigdy nie zamierza tego zrobić! 

Zobacz również: Najdłuższe włosy świata - mają ponad 2 metry! Zgadnij, ile lat je zapuszczała!

Włosy Aleny Kravchenko mierzą sobie już 195 centymetrów. Jej blond kosmyki po raz ostatni miały styczność z nożyczkami, gdy Ukrainka miała zaledwie 5 lat. Z powodu imponującej fryzury Alena jest nazywana Roszpunką, na cześć postaci z bajki o tym samym imieniu. “Gdy ludzie widzą moje włosy, są zdumieni. Czuję się zaszczycona, gdy nazywają mnie Roszpunką” - mówiła Alena w rozmowie z The Sun. Kobieta myje włosy tylko raz w tygodniu, nie używa suszarki do włosów ani prostownicy. Pielęgnuje je tylko za pomocą naturalnych olejków. “Moje włosy łatwo się czesze i nie przysparzają mi kłopotu, ale nie mogę myć ich codziennie. Myję je tylko raz w tygodniu, bo dużo czasu zajmuje ich mycie i czekanie, aż wyschną” - tłumaczyła Alena. Dodała, że zdarza jej się potykać o własne kosmyki, dlatego najczęściej zaplata włosy w warkocze albo w koczek. “Nigdy nie zetnę włosów. To nie tylko mój zewnętrzny manifest – to moja dusza, mój wewnętrzny świat, który zawsze będzie ze mną” - powiedziała Alena. 

33-latka chętnie chwali się swoją fryzują w Internecie, gdzie można zobaczyć jej włosy w całej okazałości. Rzeczywiście wygląda jak Roszpunka z bajki? 

 

 

  

 

Polecane wideo

Mają śliczne buzie i... włosy pod pachami!
Mają śliczne buzie i... włosy pod pachami! - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 31.01.2019 10:37
Długie, ale wcale nie jakieś piękne. Imponująca jest ich długość, to fakt, ale widać po tych włosach, że są zniszczone i suche. Nie sztuką jest zapuszczać włosy do granic możliwości - sztuką jest mieć je zadbane i ładne. Swoją drogą, zaobserwowałam coś ciekawego - takie długie włosy najczęściej noszą te kobiety, które mają tych włosów mało, bądź są one cieniutkie. Dużo rzadziej widuje się gęste, mocne i zadbane włosy i jednocześnie bardzo długie. Ja sama najdłuższe nosiłam do pasa, ale okropnie mi przeszkadzały - jednak dopuszczalna długość przy moim typie włosów to do łokci, nie dłuższe.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 31.01.2019 01:25
Ale te jej włosy muszą być po rozdwajane na końcówkach. Swoją drogą niezły wynik, prawie 2 metry
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.01.2019 19:21
Piekne wlosy ale to juz przesada z dlugoscia
odpowiedz
Marie Rose (Ocena: 5) 30.01.2019 15:50
Piękne ma włosy, jak księżniczka!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.01.2019 13:44
Chciałabym mieć takie włosy, dlatego je od niedawna zapuszczam. Niestety wcześniej nie mogłam, bo matka co chwilę kazała obcinać mi je na krótko.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie