Tak się kończy wizyta u kiepskiego fryzjera (ZDJĘCIA)

Tragiczne cięcie i fatalna koloryzacja to dopiero początek.
Tak się kończy wizyta u kiepskiego fryzjera (ZDJĘCIA)
źródło: yelp.com
16.01.2019

Przekraczając próg salonu fryzjerskiego mamy nadzieję, a nawet pewność, że pracują w nim sami profesjonaliści. W końcu świadczą takie, a nie inne usługi i jeszcze biorą za to pieniądze. Niestety - coraz częściej to zupełnie nic nie znaczy. Kadra bywa przypadkowa, a efekty opłakane.

Zobacz również: Oszpecone przez fryzjera. Poprosiły o ombre, a teraz wstydzą się wyjść z domu

Dowodem na to są chociażby zdjęcia publikowane w Sieci przez zrozpaczone klientki. Chciały wyglądać lepiej, a po wizycie u domorosłego stylisty wstydzą się wychodzić z domu. Fatalne cięcie, tragiczna koloryzacja i brak umiejętności widoczny gołym okiem. Zostały oszpecone i raczej długo nie zaufają kolejnemu „specjaliście”.

W naszej galerii zobaczysz najmocniejsze fotografie. Warto zobaczyć je ku przestrodze, by wiedzieć, na co zwrócić uwagę w czasie wykonywania usługi. Być może dzięki temu uda się uniknąć najgorszego.

Zobacz również: 19-latka pokazała, jak oszpecił ją fryzjer. Teraz wstydzi się wychodzić z domu

Polecane wideo

Oszpecone przez fryzjera. Poprosiły o ombre, a teraz wstydzą się wyjść z domu
Oszpecone przez fryzjera. Poprosiły o ombre, a teraz wstydzą się wyjść z domu - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 06.02.2019 07:26
Jakim to trzeba być idiotom ,zeby pisać takie glupoty co ma do tego sanepid .Prosze podac swoje miejsce pracy ,wysle Pani wszystkie kontrole swiata i psychiatre bo sie przyda.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.02.2019 16:15
W Łodzi tez nie ma dobrego fryzjera to powinno być karane i sprawdzane przez specjalistów i taki fryzjer natychmiast powinien mieć zamknięty zakład płaci się dużo za obcięcie i człowiek jest niezadowolony straszne
odpowiedz

Polecane dla Ciebie