Jak upiąć włosy na studniówkę? Pomysły na śliczne kucyki i warkocze

Oto najpiękniejsze inspiracje z Instagrama.
Jak upiąć włosy na studniówkę? Pomysły na śliczne kucyki i warkocze
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/502362533432643378/ & https://pl.pinterest.com/pin/AbpVU37rUZVG3cmWKjeu8aA1SsbdutaJAPbSFuHHyAhm2_csGg6zEZU/)
10.01.2019

Eleganckie kucyki i warkocze są modne i efektowne. Pasują do wielu kreacji. To właśnie dlatego dziewczyny, które wybierają się na studniówkę, decydują się na ich wariacje. Jeżeli myślisz o warkoczu albo kucyku, ale nie wybrałaś jeszcze konkretnego, przejrzyj inspiracje z Instagrama.

Śliczne koki na studniówkę. Inspiracje z Instagrama ♥

Fryzura nr 1

Zbierz włosy z jednej strony i zapleć z nich warkocz. Gdy dojdziesz do karku, zwiąż włosy cienką gumką. Następnie weź jedno pasmo, okręć je wokół gumki i kilka centymetrów dalej. Tak, jak widzisz na zdjęciu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Irina Konova (@irina_konova)

Fryzura nr 2

Włosy zapleć w bardzo luźny warkocz i zwiąż go na końcu gumką. Potem owiń gumkę kosmykiem włosów i umocuj końcówkę od spodu za pomocą wsuwki. Ta fryzura będzie odpowiednia dla dziewczyn, których włosy nie puszą się. Trzeba ją spryskać lakierem, aby włosy trzymały się na miejscu. Można ją ozdobić grzebieniami albo spinkami.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Effecto MB Monika Bela (@effecto_mb)

Fryzura nr 3

Włosy zwiąż wysoko gumką. Następnie owiń ją pasmem włosów i zepnij od spodu wsuwką. Resztę włosów zapleć warkocz. Jego koniec zwiń pod spód nad karkiem i umocuj wsuwkami. Przytwierdź też warkocz wsuwkami po bokach, aby się trzymał. Ta fryzura wygląda efektownie tylko na gęstych, długich włosach.

Jak dbać o włosy zimą?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Kwiecińska (@malgosia_kwiecinska)

Fryzura nr 4

Natapiruj włosy i spryskaj je odrobiną lakieru. Następnie zapleć warkocz, ale nie na całej długości włosów. Zwiąż je gumką, a potem owiń ją kilka razy kosmykiem włosów i zepnij spinką pod spodem. Na koniec powyciągaj delikatnie włosy z warkocza, aby fryzura nabrała objętości. Spryskaj całość lakierem.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nicole Drège hair & make-up (@nicoledrege)

Fryzura nr 5

Natapiruj włosy i spryskaj je lakierem. Oddziel jedno cienkie pasmo po prawej stronie od reszty włosów. Od czubka głowy zapleć warkocz. Potem zwiąż włosy w kucyk, łącznie z pozostawionym na początku pasmem włosów. Jednym pasmem okręć gumkę do włosów, aby ją zakryć i od spodu umocuj za pomocą wsuwki. Powyciągaj delikatnie włosy z warkocza i spryskaj fryzurę lakierem. Końcówki kucyka możesz wcześniej zakręcić lokówką.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Janaina Mendes (@janainamendes2019)

Fryzura nr 6

Włosy zaczesz bardzo ciasno i zwiąż je gumką. Następnie weź grube pasmo włosów i zawiń nim gumkę. Końce włosów zakręć lokówką. Ta fryzura wygląda ładnie na gęstych włosach.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez DMV Hair Stylist (@dommiecole)

Fryzura nr 7

Na noc zapleć włosy w warkocz, aby były lekko pofalowane. Po rozpuszczeniu włosów po obu bokach twarzy oddziel cienkie pasma. Resztę zwiąż w ciasny, wysoki kucyk. Natapiruj go, aby nabrał objętości.

Są bardzo młode i... już siwieją. Zobacz dziewczyny, które przestały się farbować

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MELBOURNE HAIR BLOGGER (@melbournehairblogger)

Fryzura nr 8

Włosy natapiruj u nasady. Następnie oddziel grube pasma włosów po obu stronach twarzy. Pozostałe zwiąż w kucyk. Następnie weź pasmo z lewej strony, „rozłóż” je i przełóż nad kucykiem (na prawą stronę). Od dołu umocuj to pasmo wsuwką. Analogicznie postąp z pasmem z prawej strony. Potem zwiąż włosy nad końcówkami i okręć jednym pasmem włosów. Zepnij je od spodu wsuwką. Włosy po środku powyciągaj, aby zwiększyć objętość. Całość spryskaj lakierem.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lois Jane (@loisjanehairbeauty)

Próbowała usunąć pryszcze WYBIELACZEM. Zobacz efekty
Próbowała usunąć pryszcze WYBIELACZEM. Zobacz efekty - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie