Idealna długość włosów według mężczyzn. Sprawdź, z jaką fryzurą chcą nas widzieć!

Zapuszczać? Skracać? Panowie jednoznacznie wskazali, jak długie powinny być Twoje włosy.
Idealna długość włosów według mężczyzn. Sprawdź, z jaką fryzurą chcą nas widzieć!
Fot. Unsplash
25.12.2018

Rzadko kiedy przyznajemy się do tego, że zależy nam na uznaniu płci przeciwnej. Jeśli o siebie dbamy, stroimy się, odchudzamy lub malujemy, to wyłącznie dla własnego samopoczucia. Powodzenie u mężczyzn to jedynie efekt uboczny. Gdyby jednak interesowało Cię, co tak naprawdę im się podoba – znamy konkrety.

Jeden z amerykańskich portali dla panów przeprowadził wśród swoich użytkowników sondę. Wzięło w niej udział niemal 2 tysiące ankietowanych, więc jej wyniki można uznać za wiarygodne. Mężczyźni mieli za zadanie wskazać najseksowniejszą długość włosów dla kobiety. I chociaż część z nich nie miało jasno sprecyzowanego zdania – zdecydowana większość ma wyrobiony gust w tym względzie.

Zobacz także: 9 fryzur, którymi zachwycisz wszystkich w 2019 roku

Zastanawiasz się nad zmianą fryzury? Chcesz zapuścić włosy? A może drastycznie je skrócić?

Najpierw sprawdź, co mają do powiedzenia na ten temat faceci.

Włosy krótkie

Kiepska wiadomość dla wielbicielek chłopięcych fryzur. Bardzo krótkie włosy podobają się zaledwie 6 procentom mężczyzn. Panowie są jednak tradycjonalistami i oczekują, że ich partnerka będzie miała na głowie nieco więcej, niż oni sami.

Włosy średniej długości

Na podium znalazła się opcja „włosy średniej długości”. Dla 17,6 proc. facetów najbardziej seksowna fryzura to włosy przed ramiona. Wciąż kobieca, a przy okazji zwiewna i wygodna w użytkowaniu. Trzykrotnie lepszy wynik, niż w przypadku włosów bardzo krótkich.

Włosy do ramion

Jeszcze lepiej poradziła sobie odpowiedź „włosy do ramion”. Aż 28,6 procent ankietowanych mężczyzn uważa, że to najbardziej optymalna długość – kobieca, seksowna i atrakcyjna. Pierwsze miejsce mogło być jednak tylko jedno. I ma sporą przewagę nad resztą...

Włosy długie

Zdecydowanie najczęściej faceci wskazywali włosy długie, choć to pojęcie raczej względne. Niemal połowa z nich (44,9 proc.) twierdzi, że kobieta najlepiej wygląda z fryzurą za ramiona. Maksymalna długość nie została określona, więc chyba nigdy nie powinnyśmy ich ścinać!

Nie wiem

Niecałe 3 procent (2,9 proc.) ankietowanych panów nie ma jasnego stanowiska w tej sprawie. Wynika z tego, że zaledwie tylu z nich nie zwraca uwagi na długość damskich włosów, koncentrując uwagę na innych cechach wyglądu i charakteru.

Zobacz także: 10 fryzur, które nigdy nie wyjdą z mody. Wybierają je nawet największe gwiazdy!

Jaki makijaż, manicure i fryzury będą modne w 2019 roku?
Jaki makijaż, manicure i fryzury będą modne w 2019 roku? - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (16)

Ocena: 4.5 / 5
gość (Ocena: 5) 02.01.2019 11:40
Podobno faceci lubią kobiety o długich włosach i już od dawna tak było. Ja teraz mam krótkie włosy, wcześniej miałam długie tylko zaczeły mi mocno wypadać więc oszczędziłam im i sobie cierpienia i obciełam tam do ucha. Rozpoczęłam kurację żeby je wzmocnić i używam toniku i szamponu kaminomoto powoli się zagęszczają. Trochę będę musiałam poczekać aż odrosną ale jestem dobrej myśli.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.12.2018 10:44
dlugosc wlosow nie ma znaczenia jak charakter jest do doopy
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.12.2018 07:24
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( a g b a z a r a @ g m a i l . c o m ) możesz również Whatsapp na ten numer ( +234 810 410 2662 )..m
odpowiedz
Beti (Ocena: 5) 26.12.2018 20:02
To ja mam sie dobrze czuć w swojej fryzurze a nie obchodzi mnie zdanie jakiegoś gogusia
odpowiedz
Stara baba (Ocena: 5) 25.12.2018 22:55
Spokojnie, włosy to nie chvj - odrosną. ?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie