Śliczne fryzury do szkoły, pracy i na wesele ♥

Zrobisz je w kilka minut.
Śliczne fryzury do szkoły, pracy i na wesele ♥
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/31806741102396242/ & https://pl.pinterest.com/pin/395120567304315680/)
10.11.2018

Dawniej kobiety przykładały bardzo dużą uwagę do fryzury. Włosy były starannie zaplatane i spinane. Dziś panuje pod tym względem dowolność. Kobiety przeważnie idą na łatwiznę. Lubią ładne uczesania, ale im mniej czasu zajmuje ich zrobienie, tym lepiej. Z myślą o nich przygotowałyśmy artykuł dotyczący tego, jak szybko wykonać fryzury do szkoły, pracy i na wesele.

Waterfall braid - fryzura, która jest HITEM tej jesieni

Fryzury do szkoły

Fryzura nr 1

Zbierz część włosów po środku głowy (mniej więcej 1/3), pozostawiając rozpuszczone pasma po bokach i z tyłu. Z zebranych włosów zapleć warkocz dobierany i zwiąż go gumką (mniej więcej na 1/3 długości włosów). Potem rozluźnij sploty. Resztę zaczesz w koński ogon i zwiąż gumką w tym samym miejscu, w którym związałaś warkocz.

Fryzura nr 2

To modyfikacja fryzury nr 1. Po związaniu włosów w koński ogon nałóż na niego wypełniacz do koka. Potem natapiruj pasma i owiń je wokół wypełniacza. Na koniec zepnij wsuwkami w kilku miejscach.

Fryzura nr 3

Zaczesz włosy do góry i zwiąż w kucyk. Przy ostatnim przekładaniu włosów przez gumkę, nie wyciągaj ich wszystkich. Rozłóż „bąbel”, który powstał, w taki sposób, żeby wyglądał estetycznie. Wystające z gumki końcówki włosów lekko natapiruj i podepnij z tyłu. W tym przypadku dużo zależy od twojej kreatywności. Umocuj koka wsuwkami.

Fryzura nr 4

To propozycja fryzury dla dziewczyn z długimi i gęstymi włosami. Rozczesz włosy i zwiąż je na czubku głowy. Następnie rozluźnij odrobinę gumkę i natapiruj pasma u jej nasady. Kolejno zapleć warkocz i zwiąż na końcach bezbarwną gumką. Ten warkocz możesz ozdobić za pomocą apaszki. Wystarczy, że okręcisz nią gumkę u nasady włosów.

Fryzura nr 5

Zapleć cienki warkocz z warstwy od spodu. Następnie przełóż go nad głową i przymocuj wsuwką przy uchu. Resztę włosów rozczesz.

Fryzury do pracy

Fryzura nr 1

Zaczesz włosy na prawą stronę. Następnie zwiń włosy w cienki rulonik, zaczynając od nasady włosów przy czole. Od lewej strony do prawej. Zwijaj aż dojdziesz do karku. Potem zwiń też włosy na całej długości i uformuj je w koczek. Na koniec zepnij wsuwkami.

Fryzura nr 2

Zwiąż włosy w kucyk, ale niezbyt wysoko. Przy robieniu ostatniej pętelki, nie wyciągaj wszystkich włosów przez gumkę. Następnie poluzuj miejsce spięcia gumką i zrób nad nią coś w stylu kieszonki. Włóż w nią włosy tak, żeby nic nie wystawało i poluzuj boki.

Fryzura nr 3

Chwyć cienkie pasma włosów po obu stronach i zwiń je w ruloniki. Następnie skrzyżuj z tyłu. Uformuj z nich kokardę albo mini kok i zepnij wsuwkami.

Jak dbać o włosy domowymi sposobami? Techniki i porady

Fryzura nr 4

Chwyć cienkie pasma włosów po obu stronach, zwiń w ruloniki i zwiąż bezbarwną gumką. Kolejnym krokiem jest przełożenie kitki przez gumkę. Następnie podbieraj od spodu kolejne cienkie pasma i również formuj je w ruloniki i mocuj za pomocą bezbarwnej gumki. Następnie przekładaj nad gumką. Zrób tak aż wykorzystasz wszystkie włosy. Powstanie coś w stylu niedbałego kłosa.

Fryzura nr 5

Zapleć warkocz nisko nad karkiem. Rozdziel włosy nad gumką i przekładaj warkocz przez otwór aż do końca. Ta fryzura najładniej wygląda na gęstych i długich włosach.

Fryzury na wesele

Fryzura nr 1

Zrób przedziałek na środku głowy. Następnie oddziel pasma po jednym boku – mniej więcej na wysokości uszu. To samo zrób z drugiej strony. Resztę, która pozostała z tyłu, zwiąż gumką. Pasmo z prawej strony zakręć w rulonik, przełóż nad gumką i skieruj je ku dołowi. Trzymając cały czas to pasmo, sięgnij po pasmo z lewej strony i zrób z nim to samo. Końcówki połącz pod pasmem związanym gumką. Potem natapiruj włosy w kitce. Fryzura gotowa.

Fryzura nr 2

Oddziel górną część włosów na wysokości skroni i zapleć z tej części włosów warkocz (ale nie dobierany). Zepnij go spinką, żeby nie przeszkadzał. Z dolnej części włosów zrób taki sam warkocz. Oba warkocze zwiąż cienkimi gumkami. Następnie dolny warkocz zwiń ku górze i zepnij wsuwką. Górny warkocz zwiń ku dołowi, pod powstały wcześniej kok. Zabezpiecz fryzurę spinką.

Fryzura nr 3

Oddziel cienkie pasma po obu stronach głowy i zwiąż je po środku. Potem to związane pasmo przełóż przez gumkę 3 razy. Pozostałe włosy podziel na trzy partie. Na końcach zwiąż je cienkimi gumkami. Następnym krokiem jest przełożenie środkowego pasma przez gumkę, którą związałaś dwa pasma po bokach (pierwszy krok). Zepnij je wsuwką. Pasmo z prawej strony zwiń w luźny rulon i przełóż przez lewą stronę. Połącz w taki sam sposób jak pasmo ze środka. Potem postąp identycznie z pasmem z lewej strony, tylko przełóż je na prawą stronę. Przy twarzy możesz wyciągnąć kilka pasemek z boków. Całość utrwal lakierem.

Fryzura nr 4

Wykorzystaj do niej cienką opaskę z gumką. Nałóż ją częścią ozdobną na górze. Jeżeli obawiasz się, czy będzie się trzymać, możesz ją podpiąć wsuwkami. Następnie opleć wokół niej cienkie pasma włosów na kształt korony, aż gumka zostanie zakryta. Resztę włosów zwiń w dowolny sposób i zepnij wsuwkami.

Nie da się ukryć, że Anna Lewandowska ma idealne włosy. Wiemy, jaką maskę stosuje!

Fryzura nr 5

Spuść głowę do dołu i rozczesz włosy. Następnie w tej pozycji zrób warkocz dobierany. Zacznij od dołu i skończ odrobinę poniżej czubka głowy. Z reszty włosów uformuj na czubku niedbały kok. Zepnij go wsuwkami.
 

Kilka lat temu nazywali ją potworem. Dziś zachwyca urodą i naturalnością
Kilka lat temu nazywali ją potworem. Dziś zachwyca urodą i naturalnością - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.11.2018 11:12
No właśnie bez sensu bez zdjęć
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.11.2018 08:59
Bez zdjęć- bez sensu
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie