4 śliczne fryzury, które wykonasz w mniej niż 5 minut

Wyglądają zjawiskowo!
4 śliczne fryzury, które wykonasz w mniej niż 5 minut
Fot. Unsplash
09.10.2018

Gdyby ktoś zapytał cię, czy rano wolisz dłużej pospać, czy raczej wstać wcześniej i wyszykować się do pracy / na uczelnię – co byś wybrała? My z całą pewnością opcję numer jeden. Kochamy spać, a poranny dźwięk budzika wyrywającego nas z błogiego snu to nasza największa zmora.

Zobacz także: Nie musisz obcinać włosów, żeby mieć grzywkę. Zobacz, jak ją zrobić bez nożyczek

Co jednak zrobić, by nie wstawać o świcie i wyglądać zjawiskowo? Czy da się upiec dwie pieczenie na jednym ogniu? Oczywiście, że tak! Pomogą ci w tym pomysły na fryzury, które wykonasz… w mniej niż 5 minut. Prezentują się pięknie i sprawiają wrażenie, jakbyś spędziła przed lustrem co najmniej kilka godzin.

Jesteś ciekawa, co to za uczesania? Proszę bardzo, oto one oraz poradnik krok po kroku, jak wyczarować je na włosach!

Zobacz także: Kylie Jenner pokazała NATURALNE WŁOSY! Na pewno nie spodziewasz się TEGO!

#1 Artystyczny nieład

Zrób przedziałek po boku, spryskaj włosy sprayem na objętość i pougniataj je niedbale. Następnie włosy przypomnij dwoma efektownymi, dużymi wsuwkami, aby nie spadały ci na czoło. Gotowe!

#2 Elegancki kucyk

Rozczesz włosy i wygładź je olejkiem. Uczesz się w niskiego kucyka, a gumkę schowaj pod pasmem włosów. Nad kucykiem przypnij błyszczącą spinkę. Voila!

#3 Słodka kokardka

Dwa cienkie pasma, które są najbliżej twarzy, zepnij z tyłu głowy cienką gumką. Następnie weź kolejne pasmo, spryskaj je lakierem i podwiń na kształt połowy kokardy. Użyj do tego wsuwki. To samo zrób z drugiej strony.

Ważne: Kokardka nie musi wyglądać symetrycznie czy równo. Efekt ma być bardzo naturalny.

#4 Stylowe upięcie

Fryzura wygląda na skomplikowaną, ale wcale taka nie jest. Najpierw uczesz włosy w niskiego kucyka i wetrzyj w nie olejek wygładzający. Następnie zapleć klasyczny warkocz i zwiąż go na końcu cienką gumką. Uformuj z warkocza podłużny, niedbały koczek i umocuj go wsuwkami. Kropką nad i będą błyszczące, ozdobne spinki.

Źródło: thebeautydepartment.com

Polecane wideo

Kiedyś były ślicznotkami, ale zupełnie przestały o siebie dbać...
Kiedyś były ślicznotkami, ale zupełnie przestały o siebie dbać... - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie