Jak MAFFASHION dba o swoje włosy? Znamy jej sekret!

Przeczytaj nasz wywiad z najpopularniejszą influencerką w Polsce.
Jak MAFFASHION dba o swoje włosy? Znamy jej sekret!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/maffashion_official/?hl=pl)
28.05.2018

Ma świetne wyczucie stylu i zawsze wygląda perfekcyjnie. Mowa oczywiście o Maffashion. Najpopularniejsza influencerka w Polsce jest inspiracją dla wielu dziewczyn w naszym kraju. Chcą wiedzieć, gdzie najczęściej kupuje ubrania, jakich kosmetyków używa najchętniej i jak dba o włosy. A te, trzeba przyznać, zawsze wyglądają świetnie.

Jakiś czas temu Julia Kuczyńska rozpoczęła współpracę z marką AUSSIE. Postanowiłyśmy więc zadać influencerce kilka pytań odnośnie kampanii. Przy okazji dowiedziałyśmy się, w jaki sposób Maff na co dzień pielęgnuje swoje włosy oraz po które produkty sięga najchętniej.

Przeczytajcie wywiad!

Czy miewasz czasem BAD HAIR DAY?
Oczywiście, że miewam czasami BAD HAIR DAY. Na szczęście mam na to dwa sposoby. Jakie? W takie dni sięgam po suchy szampon do włosów, który świetne je odświeża i dodaje objętości lub zakładam jakąś czapkę.

Jaka fryzura sprawia, że słyszysz najwięcej komplementów?
Jest to zależne od okoliczności i mojego samopoczucia. Na niektóre okazje/Do niektórych stylizacji najbardziej pasuje elegancka i dopracowana fryzura, a innym razem taki „artystyczny nieład”, w którym chyba czuję się najlepiej.

Na co dzień zajmujesz się modą. Czy źle dobrana fryzura może zepsuć całą stylizację?
Jeśli tak jak mówisz, fryzura jest nieodpowiednio dobrana, to bardzo często włosy mogą zepsuć cały efekt. Trzeba pamiętać, ze włosy są nieodłącznym elementem całego looku i mogą być naprawdę istotnym detalem.

Ostatnio rozpoczęłaś współpracę z Aussie. Za co najbardziej cenisz tę markę?
Cenię ją najbardziej za wysoką jakość produktów oraz przecudowne zapachy. Dużym plusem jest to, że marka Aussie ma bardzo bogatą gamę produktów, które można dopasować do każdego rodzaju włosów.

Kampanię dla Aussie nagrywałaś w LA. Co najbardziej urzeka Cię w tym mieście?
Ja po prostu uwielbiam LA. Palmy, słońce, piasek, LA ma wyjątkowy klimat. Z przyjemnością zawsze tam wracam.

Jak wspominasz pracę na planie zdjęciowym?
Radość i satysfakcję daje mi praca na pełnych obrotach. Jednak nagrywanie od rana do wieczora w pełnym słońcu nie było łatwe. Temperatura była szalenie wysoka, a my mieliśmy ujęcia jedno za drugim. Kamera i aparat bezlitośnie wyłapują wszelkie mankamenty. Na szczęście była to reklama Aussie, podczas której moje włosy wyglądały idealnie, co tylko potwierdziło wiarygodność i skuteczność produktów do włosów, których używaliśmy na sesji i podczas nagrań.

Wyjawisz nam za pomocą jakich produktów Aussie na co dzień dbasz o swoje włosy?
Uwielbiam odżywkę 3 Minute Miracle! Ciągle wyjazdy, zmiana pogody, częste stylizacje włosów narażają je na uszkodzenia. Dlatego dobrze mieć pod ręka produkt, który w szybkim tempie je regeneruje. Kiedy jestem w podróży bardzo przydatny jest suchy szampon, który świetnie dodaje objętości włosom.

Na koniec przenieśmy się do sfery marzeń. Wszyscy dobrze wiemy, że składniki produktów Aussie pochodzą z Australii, co najbardziej Cię zachwyca w tym kraju?
Na pewno to, że jest tak niedostępny i odległy, a przez to tajemniczy. Miałam przyjemność być w Australii i przede wszystkim zachwyciła mnie w niej bujna roślinność oraz nowoczesność. Mam bardzo ciepłe wspomnienia związane z tym krajem. Jak i również mam nadzieję, że będę miała okazję wrócić tam raz jeszcze.

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 28.05.2018 22:45
Przeciez ona to reklamuje, nie uzywa tego. A w dodatku jej wlosy nie sa ani jakies piekne, ani super zdrowe.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie