Pipe-braid. Ta fryzura będzie hitem lata ♥

Publikujemy film, jak ją wykonać.
Pipe-braid. Ta fryzura będzie hitem lata ♥
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/310607705540308203/) & Instagram.com (https://www.instagram.com/oribenorway/)
12.04.2018

Warkocz od kilku lat jest jednym z najmodniejszych uczesań. Dobrze wygląda w najzwyklejszej postaci, ale także okręcony wokół głowy czy na rozpuszczonych włosach. Wszystko zależy od naszej pomysłowości, a także długości i grubości włosów.

Zobacz także: Co się stanie, gdy nałożysz oliwę z oliwek na włosy?

Hitem tego lata również będzie warkocz, ale podwójny, przypominający kabelki. W tej fryzurze włosy ciasno przylegają do skalpu, a natapirowana reszta swobodnie spoczywa na ramionach. Fryzurę wymyśliła duńska fryzjerka – Nicci Welsch. Po angielsku nosi nazwę pipe-braid.

Żeby ją wykonać, rozdziela się włosy po środku głowy, a potem bierze cienkie pasmo od góry po jednej ze stron. Drugie chwyta się z boku, robi pętelkę i zawija pasmo wokół pasma. Potem czas na drugą stronę. I tak aż do karku.

Poniżej znajdziecie film przedstawiający, jak wykonać fryzurę. Uczesz się tak, a wzbudzisz powszechne zzainteresowanie. Pipe-braid świetnie sprawdzi się na festiwalu, koncercie czy innym wydarzeniu na świeżym powietrzu.

 

Nydelige fletter av @nicciwelsh ️

Post udostępniony przez Oribe Norway (@oribenorway)

Komentarze (6)

Ocena: 3.33 / 5
gość (Ocena: 5) 12.04.2018 21:16
Nie jest zła, ale samemu chyba nie da się jej zrobić, a do fryzjera na same uczesanie chodzi się raczej na większe okazje, na które akurat ta fryzura już nie bardzo się nadaje.
odpowiedz
Oliwkaaa (Ocena: 5) 12.04.2018 17:21
Średnio mi się podoba :P Muszę wam polecić krem perle bleue!
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 12.04.2018 09:17
Szybszego filmiku nie mogliscie dac?
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo