Vanilla milkshake - najnowszy trend w koloryzacji włosów (Wygląda obłędnie!)

Skusicie się?
Vanilla milkshake - najnowszy trend w koloryzacji włosów (Wygląda obłędnie!)
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/mikaatbhc/)
07.11.2017

Vanilla milkshake to kolejna propozycja ombre – tym razem głównie dla blondynek. Sprawdzi się zwłaszcza u dziewczyn, które nie chcą regularnie farbować włosów i często mają odrosty. Dzięki tej koloryzacji można je pozostawić, ponieważ pasma są rozjaśnione od mniej więcej połowy długości. Końcówki mają najjaśniejszy odcień blondu. Całość sprawia wrażenie, jakby włosy były muśnięte słońcem.

Jak wygląda koloryzacja vanilla milkshake?

Vanilla milkshake składa się z odcieni chłodnych oraz waniliowych. To kombinacja, która jednocześnie wygląda oryginalnie i naturalnie. Jedynym warunkiem, aby koloryzacja wyszła bez zarzutu, jest odrost.
Vanilli milkshake mogą spróbować również kobiety o jasnobrązowych włosach. Jeżeli bycie blondynką im się znudzi, bez problemu wrócą do dawnego wyglądu. To właśnie największa zaleta tej koloryzacji. Odświeża wygląd, przy czym nie wprowadza dużych zmian.

Jak prezentuje się vanilla milkshake? Koniecznie zobaczcie zdjęcia!

O innym trendzie w koloryzacji włosów, tzw. fallayage pisałyśmy poprzednio.

 

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Milena (Ocena: 5) 15.11.2017 15:09
Ten kolorek na drugim zdjęciu jest świetny. Szukam farby, która pomoże mi osiągnąć podobny efekt. Koleżanka poleciła mi cameleo omega, mają w swojej palecie całkiem zbliżony odcień, a o farbie słyszałam wiele dobrego, więc chyba się skuszę
odpowiedz
Domi (Ocena: 5) 07.11.2017 19:48
Widocznie jestem na czasie, trzy miesiące bez fryzjera i wyglądam tak samo :-P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo