Zdradź nam, jak radzisz sobie z dniem kiepskich włosów i zostań testerką lokówki Philips

Dzięki Philips StyleCare Prestige zapomnisz o „bad hair day"!
Zdradź nam, jak radzisz sobie z dniem kiepskich włosów i zostań testerką lokówki Philips
30.10.2017

Na Instagramie aż roi się od zdjęć opatrzonych tagiem #wokeuplikethis. Idealne dziewczyny fotografują się zaraz po przebudzeniu, a my możemy im jedynie zazdrościć. W rzeczywistości tylko nieliczne szczęściary wstają z łóżka z perfekcyjną cerą i doskonałą fryzurą. Znacznie cześciej są to cienie pod oczami i trudny do ujarzmienia chaos na głowie. Bywa i tak, że z tym ostatnim zupełnie nie możemy sobie poradzić i wychodzimy z domu w opłakanym stanie.

Dzień kiepskich włosów zdarza się chyba każdej z nas. W takich chwilach nie do przecenienia jest modna czapka albo… sprawna lokówka. Najlepiej automatyczna, tak jak Philips StyleCare Prestige BHB876. Z nią samodzielna stylizacja włosów w domu przestaje być sennym marzeniem, a staje się rzeczywistością.

Lokówka Philips StyleCare jest wyposażona w wałek o powierzchni zwiększonej aż o 113% w stosunku do poprzedniego modelu firmy Philips. Oznacza to, że każdorazowo jest w stanie nawinąć aż dwa razy więcej włosów, czyniąc stylizację jeszcze szybszą, prostszą i wygodniejszą.

Z kolei dzięki pionowemu uchwytowi lokówka Philips StyleCare dopasowuje się do naturalnego, miękkiego ułożenia włosów, pozwalając osiągnąć bardzo naturalne efekty. Minimalizuje to więc ryzyko źle ułożonych, odstających kosmyków. Innowacyjny system nawijania włosów SmartGuard dokładnie nawija włosy na wałek - tak, jak robią to profesjonalni styliści. Każde pasmo jest nakręcane równo i w identycznej temperaturze, by za każdym razem uzyskać idealnie efekty.

Otwarta komora lokówki i innowacyjny sposób nawijania włosów uniemożliwiają ich przypadkowe wplątanie się w urządzenie. System bezpieczeństwa zatrzymuje nawijanie pasma, gdy tylko włosy układają się niewłaściwie. Stylizacja jest nie tylko prosta, ale i bezstresowa.

KONKURS!

Nie wierzysz? Masz okazję to sprawdzić! Weź udział w naszym konkursie. Pod adresem redakcja@papilot.pl czekamy na Wasze rady dotyczące „bad hair day”. Zdradź nam swój sposób na przetrwanie dnia niesfornych włosów! Napisz, jak sobie z nimi radzisz i dlaczego to właśnie Ty chciałabyś wygrać lokówkę automatyczną Philips StyleCare.

Autorki 3 najciekawszych historii zostaną testerkami (i właścicielkami) tej niezwykłej lokówki. Na zgłoszenia czekamy do niedzieli, 5 listopada br. do godziny 23:59. Ogłoszenie wyników nastąpi 7 listopada br. na łamach Papilot.pl. W tytule wiadomości wpisz koniecznie Konkurs Philips!

Regulamin konkursu znajdziesz TUTAJ.

Powodzenia!

Komentarze (3)

Ocena: 3.67 / 5
Julita (Ocena: 1) 30.10.2017 15:14
Gdzie wyniki poprzedniego konkursu z lokówką? Poprzedni post konkursowy usunęliście udając, że go nie było... Nieładnie.
odpowiedz
Kalina (Ocena: 5) 30.10.2017 12:42
Ten konkurs już był ogłaszany, a teraz zamiast wyników ponowne ogłoszenie konkursu. O co chodzi? Chyba zaszła jakaś pomyłka.
odpowiedz
Isia (Ocena: 5) 22.10.2017 09:47
Gdzie wyniki konkursu?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo