Nastolatka od lat nie myła i nie czesała włosów. Nie uwierzysz, jak wygląda po 13 godzinach u fryzjera!

Takiej metamorfozy na pewno się nie spodziewała.
Nastolatka od lat nie myła i nie czesała włosów. Nie uwierzysz, jak wygląda po 13 godzinach u fryzjera!
źródło: Facebook (facebook.com/kayley.olsson)
15.08.2017

Choroby, które atakują naszą psychikę, nie zawsze widoczne są gołym okiem. Czasami jednak uniemożliwiają normalne funkcjonowanie i wtedy problem dostrzegalny jest z daleka. W przypadku tej nieszczęśliwej nastolatki trudno nie odnieść wrażenia, że dzieje się z nią coś niedobrego. Dziewczyna doprowadziła się do takiego stanu, że widocznie jest jej wszystko jedno, jak wygląda.

Jej historią żyje dziś cały Internet, a wszystko dzięki wspaniałej fryzjerce, do której trafiła. 16-latka odwiedziła ją w salonie z nadzieją, że uda się uratować chociaż część bardzo zniszczonych włosów. Młoda Amerykanka nie myła ich i nie rozczesywała od bardzo dawna. Możliwe, że od kilku tygodni, miesięcy albo nawet lat. Na jej głowie powstał jeden wielki tłusty kołtun, którego najłatwiej byłoby się pozbyć radykalnym cięciem.

Na szczęście udało się tego uniknąć, a efektami zachwycają się dziś tysiące ludzi.

Zobacz również: Ona ma na głowie tyle wszy, że te... poruszają jej włosami! (To nagranie zszokowało cały świat)

 

Kayley Olsson

źródło: Facebook (facebook.com/kayley.olsson)

„Dziś doświadczyłam jednej z najtrudniejszych sytuacji w mojej karierze. Przyszła do mnie 16-letnia dziewczyna, która od kilku lat walczy z bardzo ciężką depresją. Doszła do takiego punktu, kiedy czuła się tak beznadziejnie, że przestała nawet rozczesywać swoje włosy. Wstawała z łóżka wyłącznie po to, żeby skorzystać z toalety.

Za kilka tygodni wraca do szkoły, ale dziś miała mieć robione zdjęcia do albumu. Kiedy do mnie przyszła, stwierdziła, że mogę ściąć wszystko, co ma na głowie. Powiedziała, że nie zniesie bólu rozczesywania włosów, bo nie jest tego warta. Moje serce pękło i zrobiłam wszystko, żeby tego uniknąć.

Chcę, żeby to była lekcja dla innych” - rozpoczyna swój wpis fryzjerka Kayley Olsson.

Zobacz również: Co się stanie, jeżeli przez dwa tygodnie nie będziesz myć włosów? (Obrzydliwe wyniki eksperymentu)

Kayley Olsson

źródło: Facebook (facebook.com/kayley.olsson)

„Zdrowie psychiczne jest naprawdę ważne. Choroby tego typu atakują ludzi z całego świata i to bez względu na wiek. Rodzice, traktujcie to poważnie i nie zbywajcie swoich dzieci mówiąc im, żeby po prostu zmieniły myślenie. Dziecko nigdy nie powinno czuć się tak bezwartościowe, że nie będzie nawet chciało rozczesać swoich włosów.

Po 8 godzinach wczoraj i 5 godzinach dzisiaj udało się wywołać uśmiech na twarzy tej ślicznej dziewczyny. Wreszcie poczuła, że jest czegoś warta. Jej ostatnie słowa skierowane do mnie to:

Uśmiechnę się dziś do szkolnych zdjęć. Dzięki tobie znowu czuję się sobą” - czytamy na Facebooku.

Kayley Olsson

źródło: Facebook (facebook.com/kayley.olsson)

Wpis Kayley został polubiony już niemal 200 tysięcy razy i udostępniony dalej przez ponad 75 tys. użytkowników Facebooka. Komentatorzy są zgodni, że fryzjerka jest nie tylko prawdziwym fachowcem, ale także wspaniałym człowiekiem.

Zobacz również: O co w ogóle chodzi z tym niemyciem włosów?

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.08.2017 09:31
Jak można tak zaniedbać higienę...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo